Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem sokszor ezt? Mit...

Miért érzem sokszor ezt? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt az emberek felől hogy negatívként kezelnek, sokmindent a szivemre veszek és túl is gondolok.

Mondok példát is:

Kb 1 hete kezdtem egy munkahelyen

Eddig csak az éjszakai műszakot vittem ami már megy..

de nyitásra még csak ma voltam elsőnek és mivel nem tudom még ugye ilyenkor mi hogy van, és egyedül voltam (vannak kollégák de kissé más területen) és 1-2 flegma is csak mert nem vagyok rutinos de első nap hogy is lennék?!


Eléggé lehangol ez az egész, ha szólnak is valamiért sokszor elég rosszul veszem

Azt hiszem biztos rossz vagyok a szemükben :/

Erre az érzékenységre most rátesz hogy megvan.. és ilyenkor még életkedvem sincs


Nem tudom mit kezdjek ezekkel az érzésekkel

Van valaki hasonlóan? :(


2023. ápr. 19. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Sajnálom hogy így érzel de hidd el hogy fontosabb vagy te mint azok akik (szerinted) lenéznek.😉 Hiszen ,,éjjeli műszak?” Nagyon kemény lehet azok meg ott rinyálnak. Szerintem próbáld meg úgy felfogni hogy jobb vagy náluk és fordulj az ilyen emberek felé vidáman és kedvesen.
2023. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!