Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A paroxat beállítási időszakáb...

A paroxat beállítási időszakában normális a biporális epizód ha amúgy nem vagyok bipoláris?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 12:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet bipoláris epizódod ha nem vagy az
2023. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Erős antibiotikumot szedek. Másnap félholtan szoktam feküdni. Most biluliztam 8 órán át robtam. A hajamról ráztam az izzadtságot. Éjjel 3 órát aludtam. Nem bírok leállni a bulival, tele vagyok energiával és nem emlékszem a tegnapra. Barátomék mesélték el és úgy eszembejutott.
2023. ápr. 22. 16:17
 3/31 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2023. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Táncoltam a befőttbontóval, bevizeztem a hajam, hogy jól rázzam, a hajszárítóval szárítottam, közben kifújtam a számat is mert bulis. Egy xanax nagyjából lenyugtatott.
2023. ápr. 22. 19:53
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
WEBBeteg en megnéztem, szerotonin szindróma lesz. Googlizd meg a gyógyszered és olvasd végig. És ne pialj gyógyszerre! Tilos!
2023. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%
Ennek semmi köze a szerotonin szindrómához és az SSRI-ra lehet inni, az nem okoz na ilyen tüneteket.
2023. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Táncoltam a befőtbontóval. Tegnap nem vettem be a gyógyszert. Kialudtam magam és nincs buli hangulatom.
2023. ápr. 23. 01:41
 8/31 A kérdező kommentje:
Amíg tartott úgy éreztem, hogy megállt az idő. Frizbiztem barátomékkal. A második forduló végére elfelejtettem, hogy az elsőt ki nyerte. Este még ment a buli. A buli alatt azt is elfelejtettem, hogy milyen gyógyszert szedek.
2023. ápr. 23. 01:43
 9/31 anonim ***** válasza:
55%

A Paroxat az SSRI (szelektív szerotonin visszavétel gátlók) néven ismert gyógyszerek közé tartozik. Nem teljesen ismert, hogy a Paroxat és a többi SSRI hogyan hat, de ebben valószínűleg szerepe van annak, hogy növeli az agyban a szerotonin szintet. A depresszió vagy szorongásos betegség megfelelő kezelése fontos ahhoz, hogy Ön jobban érezze magát.


Ez van a betegtájékoztató legelején.


Mániás epizódod biztos nincs, mert ez akkor is tartana, ha nem veszed be.

De valami nem okés ezzel a gyógyszerrel nálad. Kivéve, ha alapból ehhez hasonló bulizós személyiséged van/volt a depresszió (vagy más) betegség előtt.

2023. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

De olvasd el végig a betegtájékoztatót.

Valószínű ez mellékhatás.

+szólj a dokidnak és mondd el neki miket tapasztalsz

2023. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!