Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elfajzott, szinte...

Teljesen elfajzott, szinte minden percben jelenlevő, fizikai tüneteket is okozó szorongást, ki lehet kezelni gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés
Szedtem már többféle gyógyszert is, de azok nagyon letompítottak és elvették az érzelmeim. De a "fátyol" mögött ugyanúgy szorongtam.

2023. ápr. 23. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Akarerôvel és egy jò Pszichològus segitségével sikerûlhet, ha még fiatal vagy!
2023. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ki lehet.Keress egy jó pszichológust.
2023. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül nem hiszem. Ne félj elmenni szakemberhez, egyáltalán nem szégyen. Tudom, hogy drága mulatság, de megéri befektetni az egészségedbe.
2023. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem lesz se könnyű, se gyors az oda vezető út. Én is azt javasolnám, hogy keress egy jó szakembert, mert ilyen szintről ez egyedül nem fog menni.
2023. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Soknál voltam már, meg terápiás osztályokon is. Volt javulás is, de mostanában megint egyre rosszabb.

Félek megint szakemberhez menni, mert az sztk-s havi egy alkalom, 3 órás várakozással a rendelőben semmit se ér, a magán meg olyan drága, hogy akkor meg azért szoronganék... Ha esetleg biztosra tudnám, hogy ki igazán jó. De most nincs erőm már tesztelgetni őket, mint régen.

2023. ápr. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!