Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen életet éltek antidepres...

Milyen életet éltek antidepresszánssal?Vannak olyan problémáitok amit ez a gyógyszer okoz?

Figyelt kérdés
befolyásolja valamiben a napjaitokat amit szedtek vagy nem éreztek semmi különöset?

2023. ápr. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként van problémám vele bőven.
2023. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia. 5. gyógyszer jött be nekem, de azt is épp leteszem a "mellékhatása" vagy épp hatása miatt. Nem a gyógyszer ellen beszélek, mert fél év- 1 év alatt jó szolgálatot nyújtott végülis mondjuk úgy.

Ami számomra a legzavaróbb az a lelkileg kicsit kőszívűbb lettem, kevés dolog okoz örömöt, mert mintha a gyógyszer egy síkon tartana nincsenek kiugró pillanatok, valakinek szexuális problémákat okoz ez elég gyakori az előzőknél volt ez is nekem, valakinek hízást/fogyást is okozhat. Egyébként nekem az élet vele elég sivár, és unalmas volt, de szinten tartott. Aki már másban nem látja a megoldást, se terápia nem segít, se gyógynövények stb... az megpróbálhatja, de véleményem szerint éredemes várni vele, és úgymond magadat kúrálni, amíg tudod. Sokat mozogni, egészségesen enni, társaságba járni stb... ami a közérzeted, és a napod feldobja energiával, és örömmel tölt el. De van akit ez húzott ki a gödörből, és esküszik rá hogy ez volt élete legjobb döntése hogy elkezdte szedni, és semmi rosszat nem érez belőle. Sajnos ahogy látom, és hallom ők vannak kevesebben. De valami konkrétabbat írhatnál ha gondolod, hogy mire kapnád, milyen gyógyszert stb.. az állapotod nagyjából, hogy mi miatt gondolkozol rajta.

2023. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs mellekhatasa. Azzal kell vigyaznom, hogy azonos idoben koran reggel vegyem be, kulonben borul az alvasom. De egyebkent uj eletet adott. Es mivel borderline-os nagyon impulziv is vagyok, szorongos is, a depresszio inkabb a kora fiatalsagban volt, igazabol ujra es ujra visszateres helyet ezzel elek.

A gyerekkorom mar olyan elviselhetetlen volt az idegeim miatt, hogy ertheto.

Talan komotosabb vagyok, nem porgok. Ez viszont nem zavar.

2023. ápr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mellékhatásoknál szerepel: csökkenti a libidót, nőknél szárazságot okoz.
2023. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!