Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak besokallás...

Mit csináljak besokallás ellen? Több műszakban dolgozom, 4 műszakban. Szabadnapomon is mindig van valami időpontos dolgom. Nincs semmittevés és a 8 órámat is havi ix alszom ki.

Figyelt kérdés

Sportolni is járok, 2x van itthon online órám. Óra az idopontos és az 1 óra alatt fixen kell telefon előtt ülnöm. Múltkor az rgy szabadnapomon fél napot orvosnál voltam. Aztán jött 7 nap munka. Utána 2 szabad, de hétvégén voltak nálam és kirándulni mentünk. Következő szabad úgy van,hogy reggel jövök haza csütörtökön és pénteken délután már meló, de előtte 11kor órám van. Kutyám is van, vele is járok már suliba heti 1x legalább. 2. az munkától függ. Ki is járok vele rendszeresen sétálni. Már előre van jövő héten az egyik szabadnspra 11re időpontom, ami fontos. Kerékcsere, mert én nem tudom egyedül, főleg az utcán nem. Tegnap kezdtem az éjszakát, de reggel 9re volt dolgom ed épphogy hazaestem 11re az órára. Edzeni is mentem. Aludni is kellett kicsit.

Nincs olyanom, hogy semmit se csinálok. Másnak nem tudom hogy van ideje tévét nézni. Ha lefekszek, örülök, ha csend van és alszok. Mit csináljak besokallás ellen? Örülök, hogy van dolgom, de az időpontos dolgoktól rosszul vagyok már. Ha épp van időm, itthon is van mit csinálni. Párral se volt egyszerűbb mert sokszor feltartott vagy alvásból spóroltam miatta, míg ő kialudta magát. Egyedül valamivel jobb, de túl sok az időpontozás és nem tudok nyugodtan lenni egy napot sem.


2023. ápr. 25. 19:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem irigylésre méltó az életviteled. Úgy hívják ezt - élet :). Sokan csak álmodnak erről és verik el az időt a semmire. Hidd el teljesebb az életed TV nélkül amúgy is.
2023. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs is tévém. Az a baj, hogy az edzés és kutyázás nem lenne gond, de minden más számomra egy nyűg. Ezáltal sietek edzéssel, mert van más dolgom. Sajnos. Amit szeretek ,azzal is kapkodok már. Aludni 8 órát nehéz. Azt nem szeretem amúgy, hogy csinálok folyamatosan mindent és szó szerint az utolsó pillanatban jutok ágyba, mert aludni kell.
2023. ápr. 25. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Feküdjé be pszichiátriára utána más szemmel nézel a világra.
2023. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az kellene ,ott legalább pihenek.

De nincs ki kivigye a kutyát..

2023. ápr. 25. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, másnak hogy van ideje egy csomó filmet megnézni, aludni rendesen, feküdni, telefont nyomkodni.
2023. ápr. 25. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!