Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás pánikbetegség...

Szorongás pánikbetegség túlzott érzékenység, gyógyszer nélkül hogyan próbáljátok ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a gyógyszer nem placebó, füleg ha az agyban nem működik jól a kémia éppen. Mert iylenkor az a gond.
2023. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
#10 Gondolom ugyanezt mondod majd ha rákod lesz.
2023. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
Én másképp látom de persze csak egy vélemény. Szerintem a mai világ felgyorsult életmódját egyes emberek nehezebben viselik el és ez okozza a pánikbetegséget, ebből kell tudni magadat kikapcsolni mentálisan és akkor sokat javulhat a helyzet. Ehhez még jöhetnek problémák az életedben ráadásként amiket szintén valahogy le kell küzdeni, de a lényeg a pozitív hozzáállás.
2023. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
13 egész jól látod, ehhez még hozzájön a családi halmozódás is sok esetben.
2023. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Kb 12 éve diagnosztizáltak pánikbetegséggel, generalizált szorongással. Az első 5 évem kőkemény volt, Xanax-ot szedtem agyba-főbe. Kb 5 éve, hogy teljesen letettem a gyógyszert, tudom kezelni a pánikot, a szorongást nem mindig. Most nehezebb időszakot élek meg, így egy kicsit visszaestem, úgyhogy pszichológushoz járok terápiára. Nekem nagyon sokat segít, nagyon jó szakit fogtam ki. Én is azt vallom, hogy tulajdonképpen az önkontroll a legfontosabb, az, hogy "tudj parancsolni magadnak". Ez persze nem mindig sikerül, mert van az az élethelyzet, lelkiállapot, amikor nem megy, akkor kell segítséget kérni.


29N

2023. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15%
Rivotril-Rexetin-Frontin kombó és mellé kávé néha :-)
2023. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

3 felé nyugtatót veszel be egyszerre? :D

Komolyan, nem az a cél, hogy az ember nyugtatón éljen, hanem hogy megtalálja a megfelelő antidepresszánst ami neki működik.

2023. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#16 vagyok:

Meg van mikor mit ,és mennyit pl a Frontint csak éjjel ha álmatlanság gyötör ,de nem minden nap van rá szükségem.

2023. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
És antidepit nem próbáltál még?
2023. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az a Rexetin
2023. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!