Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gerincferdülésem van, és...

Gerincferdülésem van, és félek nyilvános helyekre úgy menni, hogy ne takargassam a fűzőm.szerintetek mi segítene?

Figyelt kérdés

Röviden leírom tehát a történetet: 5 éve diagnosztizáltak gerincferdüléssel, viszont már akkor sem sikerult magam elfogadjom. Ugyhogy sohasem hordtam rendszeresen, volt regen egy idoszak amikor próbáltam ezt természetessé tenni de nem sikerult, mivel mindenki megbamult, es ez nagyon idegesitett/idegesít. Amikor hazaérek az iskolából 1. dolgom hogy leveszem. Este, és iskolában hordom, viszont pl. hétvégén egyáltalán nem csak este. Emellett szorongásom is van, és előfordult már hogy vagdostam magam, de ezt már nem csinálom.

Szerintetek pszichológus segítene?

Vagy ezt saját magammal kéne leküzdenem?



2023. ápr. 28. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Segítene mindenképpen, ha lenne valaki, akivel átbeszélhetnéd.

Családban van, aki támogat, akivel tudsz erről beszélgetni?

2023. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet 8 éves korom óta keseríti a mindennapjaim ez a műanyag borzalom , hordom rendesen hiába zavar és így nyáron szenvedés is ez a műanyag kacat és nem hogy kint , de itthon is kínosan takargatom egyáltalán nem akarom , hogy bárki lássa és főleg amiatt , hogy nem akarom hogy sajnáljon bárki . Nyilván suliban tanárok és az osztálytársaim tudnak róla , hogy ez van , de ők sem látták soha és nem is fogják . 10 éves koromig nem nagyon érdekelt , hogy látják az emberek , de utánna kezdett nagyon zavarni , hogy furán néznek így hogy el takarom nyilván látszik , hogy a felsőm alatt van rajtam valami , de mivel nem látszik konkrétan , hogy mi van rajtam így nem bámulnak . Rajtam zuhanyzáson és tornán kívül 0/24 rajtam kell lennie
2023. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!