Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nehezebb napokon szedhetek...

A nehezebb napokon szedhetek több gyógyszert?

Figyelt kérdés

Tegnap anyám lekicsinylően beszélt a gyerekkoromról. Nem értette, hogy milyen súlyos volt. Nagyon zavart és sértett. Egy regény formájában öszegeztem neki nagyjából, hogy mi volt. Lásson tisztábban. Akkor már azt mondta, hogy a szíve szakad meg és megérti, hogy miért ilyen nehéz nekem.


Bipoláris zavart diagnosztizáltak. Napi 200 mg lamotrigin és 0,75 mg frontin.


Edig jól voltam. Lehet a tegnapi események felkavartak. Ma már semmit nem ér a gyógyszer. Éjjel rémálmom volt, ahol újraéltem a gyerekkor borzalmát.


Nem ihatok, nem szedhetek több gyógyszert és nem tehetek semmit, hogy jobb legyen. Nem sportolok és nem eszek, mert nem akarok. Nem is érzek késztetést rá. Gyerekként agyonvertem a lábam hasonló helyzetben. Amikor félrekezeltek antidepreszánssal és nem ért semmit, agyonvertem a lábam. Most gyengének érzem a gyógyszert és nincs lehetőség, hogy megkönyebüljek. Úgyhogy agyonverem a lábam. Ez talán valamenyit segít.


Ezeken a napokon van segítség? Említették a napló írást. Hogy kiírjam magamból. Nekem az csak felszinre hozza a roszakat és még nehezebb lesz.



2023. máj. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagybátyám így kezdte mint te,ivott is hozzá,aztán a vonat elvitte magával...Soha nem jó emelni a gyógyszer adagot,csak jobban fogsz tőle függeni.Ideig-óráig jó,aztán ez se fog segíteni.De ne itt kérj tőlünk felhatalmazást.Nyilván ha akarod úgyis beveszed.Inkább ha tényleg nem használ már a gyógyszer,akkor beszélj az orvosoddal,hogy van-e másik alternatíva
2023. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még azt hozzáteszem,hogy nem fogsz fullosan jól lenni.Nyilván neked is vannak hullámzásaid,ahol van hogy jobb,vagy nem annyira hat a gyógyszer.Sajnos ez ilyen.A szarságokat,amik történnek az emberek,nem lehet elnyomni teljesen
2023. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvossal egy hónap múlva lesz konzultáció. Már nem merek menni előtte. Másfél hónap alatt 6x mentem be, hogy ez se jó meg az se jó.
2023. máj. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!