Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológiai problémám...

Milyen pszichológiai problémám lehet, szorongok a legtöbb ember társaságában, emellett nehezen tudok vissza emlékezni dolgokra, valószínűleg nem igazán értek semmihez, kevés is az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Korábban is elég érdektelen voltam megtanultam amit kellett, de nem jegyeztem meg, mert nem hittem, hogy szükségem lesz rá. Mostanra odáig jutottam, hogy nincs saját véleményem, mert úgy érzem semmihez sem értek, ami valószínűleg így is van. Képes vagyok megcsinálni dolgokat, de csak akkor ha elmondják, hogy mit kell, és hogyan is kéne. Úgy működik mint valami robot amit beállítottak és aki nem is igazán gondolkodik.

2023. máj. 4. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiának tűnik nekem. Pszichológussal/terápiával kezelhető.
2023. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!