Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi többször vannak már...

Napi többször vannak már öngyilkos gondolataim az életem kilátástalansága miatt, és amiért ennyire tönkretettem magamat. Innen mi a kiút? (30F)

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Előbb hozd rendbe magadat, aztán pedig az életedet. Halott még nagyon sokat lehetsz akaratodon kívül is.
2023. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Kezdj el imádkozni Istenhez meg írass nyugtatót. Én is 30F vagyok és nincs jövőm munkanélküliség nem lesz nyugdíjam néha eszembe jut lehet éhen halok majd.
2023. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért tetted tönkre magad? Mármint milyen értelemben?
2023. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3


Kövér kisgyerekként nőttem fel, 30 évesen még jelenleg is 39-es BMI-m van, mondjuk ezen dolgozom. De ha lefogyok akkor is majdnem biztos hogy helyreállító műtétre lenne szükségem.

Sosem volt párkapcsolatom, még csak nem is csókolóztam, igazából sosem próbálkoztam egy lánynál sem.

Nem vigyáztam a hajamra, és a fogam egészségére se, így jelenleg 2 törött fogam is van, illetve a hajam is elég erőteljesen kiritkult az elmúlt 5 évben.


Iskolai végzettségem szinte semmi, egy OKJ-m van. Alig 260 000 forint körül keresek ennyi idősen, és megtakarított pénzem is alig kicsivel több mint 1 millió forint. Saját lakásom, autóm nincs, a szüleimmel élek, és a mostani és a jövőbeli lakáspiac miatt ez valószínűleg sosem fog megváltozni.


Pedig magas vagyok, és szerintem alapjáraton nem lettem volna csúnya de teljesen elcsúfítottam magam, anyagi meg iskolázottsági téren meg a lustaságom miatt nulláztam ki magam.

2023. máj. 5. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, de meg nem.mult el az eleted! Meg elkezdhetsz valtoztatni. Mar latod, hogy milyen teruleteken kellene valtoznod, indulj el!
2023. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!