Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináltok a magányos napokon?

Mit csináltok a magányos napokon?

Figyelt kérdés

Akik egyedül vagytok, hogy viselitek ezeket a napokat?

Mikor minden családos barát elfoglalt és nincs hová menni. Ülök itthon. Tudom, hogy lehetne olvasni, tévézni, de a magánytól olyan üres lesz minden. Elszigeteltnek érzem magam és nem sokakat érdekel, mi van velem. Mintha odakint mindenki családos, vidám lenne, barátokkal körülvéve, csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 40/n


2010. okt. 9. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 40/N

Sokat vagyok én is egyedül. mert elváltam, egyedül nevelem a gyerekeket.sokat vannak az apjuknál.Hétvégén kihasználom az alkalmat(mint most is)Ülök itt, meg csak úgy vagyok.Én soha nem unatkozok, hanem pihenek.

Neked nincs családod?

2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs. Ezért olyan rossz...
2010. okt. 9. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek.Én nem vagyok egy nagy közösségi ember, azért nem rossz ez az állapot.Nah amikor 1-2 hétig nyáron nincsenek itthon a gyerekek, akkor már rossz egyedül.
2010. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szépítkezz, menj csak úgy sétálni, vagy hallgass jó hangosan zenét és énekelj. :)
2010. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kockulj
2010. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves kockulós válaszoló, kicsit kifejtenéd a tanácsféléd?
2010. okt. 10. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen kockulj! Nem tudom mennyit mond neked pl: Counter-Strike, Modern Warfare2..stb. Röviden gépezz! :)
2010. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért vagy egyedül? (Azon kívül, hogy nincs családod.)

Mióta vagy egyedül?

Próbáltál társat találni? Ha nem, itt az ideje.

2010. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Próbálok társat találni. Fenn vagyok a társkereső oldalakon is. Egyelőre nem sikerült: tudhatod, ez nem könnyű. Sokszor én nem tudok elfogadni dolgokat és félek attól, hogy én sem vagyok egy főnyeremény. Vannak betegségeim, műfogaim, szóval a kölcsönös szerelem várat magára...
2010. okt. 18. 17:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 40/N. Más középkorú embereknek is vannak betegségei és műfogai, ilyen dolgok miatt ne aggódj, ezekkel együtt is bőven találhatsz párt.


Annyira nem lesz vígasztaló, amit mondok, de nem látok más utat. Próbáld úgy alakítani az életed, hogy tudd jól érezni magad benne. Egy ideig egyedül is. Szeresd magad, és keresd tudatosan azokat a dolgokat, amikben örömödet leled.


Új hobbik, művelődés, önfejlesztés. Érdeklődésednek, habitusodnak megfelelően. Próbálj keresni magadnak heti rendszerességű, kicsit közösségibb programot, ami kicsit oldja az egyedüllétedet. Például csoportos testmozgás, fitness, akármi. Könyvklubb, társastánc. Bármi, ami téged leköt, és neked megfelel.

2010. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!