Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris depresszió hogyan...

Bipoláris depresszió hogyan kezelhető gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 18:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nekem csak a Tegretol segített meg a Ketilept. De ezek meg olyan szinten leszedáltak hogy abbahagytam.
2023. máj. 12. 11:18
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy látom a kérdező szépen lepontozta a válaszokat.
2023. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Rosszul látod
2023. máj. 12. 14:36
 24/28 anonim ***** válasza:
34%

Sziasztok. Előre szólok, nem fog tetszeni a válasz. Leszögezem, nem bántásként írom.

Pusztán a gyógyszer, nem fog megoldani semmit. Hogy ne legyél depressziós, a saját gondolkozásodon világnézeteden kell változtatni. Ezen egy gyógyszer sem tud segíteni. Te kellesz hozzá. Változást akarsz elérni, változz te magad. Amíg ez nincs meg addíg nem tudsz javulást elérni. Te magad, az akaratod, a kitartásod elengedhetetlen hozzá. Pszichológus sem tudja megoldani a problémádat, sem egy másik ember. Ez a te életed, te éled meg, más nem tudja.

Formálódj te is. Ez a legfontosabb.

2023. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%

amúgy akik itt leszavazzák az értelmes kommenteket, azok nem véletlen tartanak ott ahol. Ha a képükbe nyomja vki az igazságot úgy látszik, csak megsértődni tudnak, így nem csoda, hogy max gyógyszerral sikerült elérni változást részükre.


Én a 24-essel tökre egyetértek, ment a pozitiv szavazás rá, így tart 27%-on a kommentje.. vicc..

2023. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%
11-es vagyok.Én tudom miről van szó mert benne vagyok. Engem is szépen leszavaztak. Többet ilyen kérdésre nem fogok válaszolni. Ha vakit érdekel a téma keressen privátban. Nem fogok komoly kérdésekre komoly választ adni ha vannak akik ezzel szórakoznak. A kérdező is nyomhatott volna pár kedvelést ha még válaszokat vár de ő tudja mit csinál.
2023. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Lítiumot nem próbáltad?
2023. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
19%

Én ezzel a módszerrrel tartom magamat életben gyógyszer nélkül:

"Ne legyél öngyilkos, hanem élvezd a szenvedést!"

2023. máj. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!