Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azok akik eleve hajlamosak a...

Azok akik eleve hajlamosak a depresszióra és / vagy bipoláris zavarban szenvednek, van esélyük gyógyszerek NÉLKÜL teljes életet élni?

Figyelt kérdés
Már régóta depressziós vagyok de gyógyszerek nélkül szeretmek kilábalni belőle.
2018. aug. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Gyógynövények és testmozgás.
2018. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerető, gondoskodó család áll mögötted, nagyobb esélyed van rá, mint egyedül, gyógyszerek nélkül. Elég erősen függ a környezetedtől, hogy mennyire fog sikerülni.
2018. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, pl az segit ha minél több emberrel vagyok pl dolgozom, amikor itthon unatkoztam egyedül nyáron mindig kikészültem idegileg, szellemileg, lelkileg. Szerintem az a lényeg, hogy menj emberek közé ha nincsenek barátaid akkor olyan helyen dolozz ahol sok emberrel vagy körülvéve. Soha ne hagyj időt magadnak arra, hogy ne csinálj semmit és depresszioba ess.
2018. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

2-nél a pont.


+


[link]


Olvasd el.

2018. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!