Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért hallok hangokat?

Mért hallok hangokat?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom szellemeket és demónokat hallok de néha olyan érzésem van mintha itt lennének, rossz érzés és félek, nem akarok én is örült lenni próbálok normális lenni.

Sokszor éreztem azt hogy gonosz negatív érzéseket érzek körülöttem, néha hangokat is hallok és nem értek semmi konkrétumot de mégis ijesztő


2023. máj. 9. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Vélhetően enyhe elmezavarral küzdesz én elmennék pszichológushoz a helyedben
2023. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

1: Elmezavarral nem a pszichológus foglalkozik. + olyat írni, hogy enyhe elmezavar...


Kérdező: Mi nem tudhatjuk te miért hallasz hangokat.

Objektív vagy szubjektív a hanghallás?

Negatívan állnak hozzád a környezetedben élők?

Drogozol? Alkoholizálsz? Gyógyszereket szedsz?


Mikor és hogyan, mennyi ideig hallod a hangokat?

2023. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem szedek gyógyszert nem szoktam drogozni, néha iszok pl egy üveg sört, vagy ha van valamilyen össze jövetel.

Néha intenzív, néha csak egy halk zörej a többi minden napos hangok mellet.

Most mikor maga a hangra figyeltem eltűnt, de szoktam pánikolni is és van azt hiszem paranoiás érzeteim, illetve szorongok. Lehet ez miat hallucinálok.

2023. máj. 9. 20:50
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Szorongsz. Irány a klinikai szakpszichológus. De nem elmezavar miatt.
2023. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Fordulj orvoshoz, és ne jár szeánszokra, meg mindenféle jóslásokra, mágiázásokra, mert egyre érdekesebb dolgokat fogsz tapasztalni magaon is, meg a gyerekeiden is:)
2023. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
*magadon
2023. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
5 az asztrológiával+ szexualmágiával és a rontásokkal is felhagyhatsz. Már ha jót akarsz magadnak. Jah meg a szerelmikötéskékkel.
2023. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem beszédet hallasz, hanem zörejszerű hangokat vagy pl. sípolást, amögött hallószervi vagy idegrendszeri probléma is lehet. Ha ez a tünet huzamosabb ideje fennáll és/vagy zavaró számodra, akkor érdemes lenne kivizsgáltatni (pszichiáter/fül-orr-gégészet/neurológia). A háziorvosnál is kezdheted, aki szükség esetén beutal vagy továbbirányít.

De ha csak vamilyen fáradtság vagy stressz által kiváltott átmeneti zavarról van szó, akkor sem árt, ha az orvos látja.

2023. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Mert bekapcsolva hagytad a tévét. Az off gombbal próbálkozz. A kérdés amúgy kamu.
2023. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
7+ az "angyalkázást" kifelejtettem a sorból. Bocsi kapkodtam:D
2023. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!