Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen agresszív?

Miért vagyok ilyen agresszív?

Figyelt kérdés

16eves vagyok szerintem eleg fontos a korom ezert le irom..

Eddig felsem merult bennem ez a kerdes konkretan nem is vettem eszre,ugy gondoltam mindenki ilyen,ilyen volt serdulokent mielott jonne az a valasz hogy "tiszteletet akarsz ki vivni" Nem,egyaltalan nem...

Az a gond ha valaki megbant pl rosszat mond b@zd meg , anyad es a tobbi elkezdek nevetni es veszem le a polot, abba a pillanatban senki nem erdekel ki zarok mindenkit korulottem es csak azt az egy szemelyt akarom megverni konkretan akkor imadok verekedni,ehez meg jon az onbizalom is hala istennek eddig meg nem vertek meg pedig szerintem tobbet verekedtem par ev alatt mint egy feltott ferfi egesz eleteben, 2sulibol rugtak ki ez miatt...

Otthon is rengeteget verekszem persze csak baratokkal hulyelesbol van egy csomo video verekedeseimrol ha valaki kivancsi ra szivesen elkuldom:) Szeretnem kideriteni hogy miert van ez,mert ennek nyomos oka lehet de nem tudom mi.

Ha valaki ugyan ilyen,vagy tud valamit segiteni annak varom a valaszat


2023. máj. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ezek alapján komoly dühkezelési problémáid vannak. Ráadásul még itt is hencegsz azzal hogy nyugodtan írjunk neked videókért. Normális ember szégyellné az ilyem videókat, Te meg még büszke is vagy magadra. Pszichológust ajánlok.

18/L

2023. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd serdülőkkel foglalkozó pszichológus segítségét.
2023. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megnézném a verekedésedet. Csak Isten segíthet rajtad.
2023. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3:Ha megadod az insta neved vagy facebook neved szivesen elkuldom
2023. máj. 10. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Viccen kívül majd kinövöd. Fiatalon sokan ilyenek, tengenek a hormonok is. Később jó lesz
2023. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Rendben koszi!
2023. máj. 10. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen volt otthon a hangulat? Valamelyik szülőd, nevelőd vert esetleg? Ők mit gondolnak az erőszakosságodról?

Indulatkezelési problémának hívják. Valami küzdősport jót tenne neked, és terápia is, mert előbb-utóbb ebből börtön lesz, az meg már elég leejtős. Szóval vedd komolyan, légyszi! Az agyadnak van egy józanabb része is, hallgass arra!

2023. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!