Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hiányzik a heroin?

Miért hiányzik a heroin?

Figyelt kérdés
Csak egyszer próbáltam ki több éve, de újra szeretném használni. Ennyi év után miért nem tudtam elfelejteni?

2023. máj. 10. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A függőség ilyen. Ha nincs a szer, akkor hiányzik.
2023. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Tudod miért a heroin nevet kapta ez a szer? Igazából ez egy összetett angol szó: hero-in, vagyis a szer, ami képes megmutatni a benned lakozó hőst, a legyőzhetetlent, azt aki legbelül te MAGad vagy. Úgyhogy nagy valószínűséggel nem a cucc hiányzik neked, hanem a színtiszta, boldog, felszabadult, tehetséges önvalód, amibe addig nyertél betekintést, míg tartott a drog hatása...
2023. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez pont az a fajta drog amivel hatalmas fszság kísérletezgetni; elég ha egyszer kipróbálod, aztán jó ha egy évtized múlva helyreáll az agyad valamennyire... Addig meg max kergeted az érzést,de semmi sem olyan jó.
2023. máj. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azóta csak metadont/suboxone-t használtam, de a barna jobban hiányzik.
2023. máj. 11. 07:17
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert amikor használtad nem csaptak le szívlapáttal
2023. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

mert a heroin bekot a szinapszisok helyere, azert. Semmivel nem fogod kiszedni onnan. Szerintem csak probalj meg teljes eletet elni minden szer nelkul. Tudom, a szerek tudnak ujat mutatni neked, kirenditeni a szurke hetkoznapokbol, de nem a valosag, ami bennuk van. Nagyon nagyon romboljak az idegsejteket, szerencse, hogy meg idoben lealltal, es nem probaltad ki tobbszor. Ne is agyalj ezen, mert nagyon nem lesz jo vege… Eletek mennek tonkre a heroin miatt. Egy kis dokumentumfilm:

[link]

2023. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer ki akarom próbálni
2023. jún. 6. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
ennyire onzo vagy? magaddal es a kornyezeteddel szemben is? sosem ertettem hogyan leget annyira lealjasodni, hogy valaki a sajat tudatat kepes legyen feladni 1-3 ora szorakozasert”.
2023. jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem próbálod ki világos?!

Ne tedd tönkre magadat egy ilyen méreg miatt.

2023. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Használsz most is valamit kérdező?

Vagy tiszta vagy, csak szimplán hiányzik a heroin?

2023. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!