Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régi rossz tapasztalatok...

Régi rossz tapasztalatok miatti stresszt hogyan oldhatnám fel?

Figyelt kérdés

Ugyanannál az IT cégnél dolgozom évek óta, volt egy rossz projektem, ahol szörnyen stresszes voltam, nem értettem a technológiához, elvárták, hogy teljesítsek én pedig szinte belebolondultam abba, hogy nem vagyok képes megcsinálni a munkát, így minden meetingen be voltam tojva, hogy mi lesz velem. Rendszeresen kellett kiutaznom, ott a hét ugyanígy telt el.

3 éve ez a periódus lejárt, azóta új emberek, új projekt, nyugalom és általában béke van, senki nem csesztet, de ha jöttek a meetingek, elkezdett ömleni rólam a büdös izzadtság. Komolyan odaálltam és megpróbáltam felfedezni, mi az, ami stresszel, leredukáltam szinte mindent, nem vállaltam semmi felelősséget, meetingeken elkezdtem felnőtt kifestőst festeni, ez nagyon jól működött és most már rendben van a dolog. De ha meg kell szólalnom, eljön a világvége, mehetek tusolni utána még akkor is, ha 1 percet kellett beszéljek és csak megkérdeztem valakitől valamit. Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni? Hogyan tudathatnám a testemmel, hogy nyugi van, nem fog senki bántani? Hiába tudatosítottam magamban, hogy semmi gond nincs, a testem másképp vélekedik.



2023. máj. 12. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szedjél B vitamin komplexumot hónapokig az idegeid megerősitése céljából!
2023. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hm, egyáltalán milyen orvoshoz, vagy szakemberhez lehet fordulni ilyesmivel, hogy ô felírja pl?
2023. máj. 13. 01:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Recept nélkûl kaphatò a Gyògyszertàrban!
2023. máj. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!