Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok mit tegyek?

Depressziós vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, depressziós vagyok és érzem már kezd rá telepedni a párkapcsolatomra is. :( Mit tehetnék? Olyan egyedül érzem magam. 😭

2023. máj. 12. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Pszichiáter. Nem viccelek, a családban több depressziós is van. Egyikük sem tudott maga kivergődni, csak szakember segítségével. Bár ők nem bemondásra voltak depressziósak, hanem klinikai diagnózis alapján.
2023. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz másképp. Ha csak nincs szervi bajod, a gondolataiddal gerjeszted. Persze ez sok munkát fog igényelni.
2023. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
D vitamin. Mozgas. Zene.
2023. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az amit a legjobban szeretsz csinálni? Keress egy hobbit ami lefoglal.

A depresszió nem játék..tönkretesz.

Menj el szakemberhez,tégy úgy ahogyan neked a legjobb lesz.

Ne stresszelj,ne idegeskedj..kifogsz jönni belőle!❤️

2023. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4 es és 2 es, zenét szeretek hallgatni és nyugalmasabb dolgokat csinálni, gyűjtök képeslapot is. Ezek jó érzéssel töltenek el, mozgok mert fogyózom jelenleg és sokat mozgok de az nem kapcsol ki és van hogy energiám sincs hozzá mert sirhatnékom van. :( Nem én állítom fel ezt a diagnózis 1-es hanem ez a szitu. Képesítés nem kell hozzá hogy ezt valaki tudja. :(
2023. máj. 13. 08:42
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
gyógyszert szedsz? A zene és az erdő a legjobb kezelések
2023. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok pszichopata :D csak néha rám jön egy nagyon nehéz érzés és depresszió lehet mert olyan mint amikor egyszer az voltam. Most a munka miatt van hogy már egy ideje nem találok vagy ha igen az se megfelelő.
2023. máj. 13. 09:10
 8/8 anonim válasza:
Amíg van párod van melletted valaki addig nem lehetsz magányos. Nekem se párom se senkim. Egyedül vagyok nap mint nap. Na akkor mit csinálnàl ha így kéne élned??
2023. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!