Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El fog valaha mulni?

El fog valaha mulni?

Figyelt kérdés

Mi tud segíteni súlyos derealizáción, deperszonalizáción, pszichóterápia? Gyógyszerekből az antipszichotikumok tényleg hatnak?

Már hónapok óta tart és nagyon durva. Emiatt az állapot miatt kíséreltem meg öngyilkosságot.


2023. máj. 13. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Mikor mégy kontrollra? Van valaki jó embered, aki rosszulét esetén támogat?
2023. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha dolgozol rajta, akkor igen.

Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyeneket az idő múlása ritkán teszi helyre.

2023. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban borzalmas állapot, én is tapasztaltam és együttérzek veled. A pszichoterápia és a gyógyszerek is segíthetnek. Nagyon fontos, hogy szakember diagnosztizálja és meghatározza a számodra megfelelő terápiát. Hogy meddig fog tartani a gyógyulás, azt itt a GYK-n senki sem fogja tudni megmondani. Van akinek hetekig, van akinek hónapokig, van akinek évekig. A kórokok orvoslásán túl vannak olyan technikák, amelyekkel csökkenteni tudod a tüneteidet, ezeket megtanítják a terápia során.
2023. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pszichiátrián diagnosztizálták.
2023. máj. 14. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!