Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne, ha eltűnnék szó...

Mi történne, ha eltűnnék szó nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem bírom már sokáig. Lelkileg nagyon rosszul vagyok. Megterhel a munka, állandóan ideges vagyok, szorongok minden nap. Minden napom egy küzdés és szenvedés végeláthatatlanul. Egyszerűen hiába gondolkozom azon, hogy mi vezetne ki ebből a helyzetből, mi lenne a megoldás, nem találom. És lelkileg már belefáradtam, úgy érzem nem bírom, nem tudok már küzdeni, feladom és eltűnök. Bár nem oldana meg semmit, lassan már mégis úgy érzem, hogy menekülnék az életem elől, a felelősség elől, mindentől.


Sokat gondolkodtam az elmúlt 1 évben öngyilkosságon. Sajnos kísérletem is volt rá. Egyedül az tart vissza, hogy fájdalmat okoznék azoknak akik szeretnek. Valamennyire az is, hogy szeretnék megoldást, szeretnék kitörni ebből a helyzetből, de egyszerűen nem tudom mit tegyek.


Nagyon el vagyok keseredve.



2023. máj. 15. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Ma 19:08 vagyok


Hát olyan nincs , hogy bírnod kell a munkát meg ilyenek. Saját egyéni döntésed az ,hogy otthagyod vagy sem.

Ez nem egy koncentrációs tábor.

Elsődlegesen nem kell rápánikolni semmire , hidd el másnak is van ilyen problémája , de nem mutatja ki. Érdemes valamilyen baráti társaságba menni ahol tényleg nem csak a pesszimista emberek vannak , vagy menj el szórakozni egy este.

2023. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szuper lenne otthagyni, de valamiből meg kell élnem. Ha kilépnék, ki tudja mikor lenne másik munkám... Igaz, azt se tudom még, hogy mit akarok.
2023. máj. 15. 19:54
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

19:37 vagyok


Tudod nem szabad elkeseredni ha valami nem jó, az ellen sajnos az életben tenni kell valamit , aki kételkedik az a halott, tessék felállni és kiállni magadért

2023. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tenni kell. Csak azt nem tudom mit, ez az, ami felőröl.
2023. máj. 15. 20:15
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Ma 20:09 vagyok


Mit dolgozol mi a szakmád?

2023. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!