Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen magam alatt vagyok....

Teljesen magam alatt vagyok. Tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Egy kicsit bonyodalmas a történetem. Egyetemre járok 1 évben, teljesen jó volt minden eddig, de most meghúztak a vizsga előtti beugrón. Ráadásul szinte mindenkinek sikerült. A szakváltáson is gondolkoztam, mert annyira nem is vonz a mostani szakom, arra jöttem rá. A történet bonyolultságát csak fokozza, hogy van a képben egy lány, aki nagyon tetszik. Van egy ilyen tervem, ha elengedem ezt a szakot, hogy felajánlom neki, ha akar élni egy vizsgalehetőséggel, mivel utolsó helyen tudta csak felvenni. De akkor ugye ott van az, hogy tök szégyenben lennék előtte, mert nem sikerült az adott beugró vizsga, s elengedek egy szakot. Na, nem egyszerű. Tudom, sokan kiröhögtök majd. Vállalom igazából. 23/F
2023. máj. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben 1-2-3.. féléveket ráhúznak a képzésre. 1 tárgy buktával még lehef nem is lesz csúszásod. Vedd kicsit lazábbra az egyetemet, na 😃
2023. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 sikertelen vizsga miatt nem lenne szabad feladni. De tegnap már mondtuk hogy járj utána, 3x lehet vizsgázni egy félévben.

A legelső buktatónál nem szabad feladni. Ha elkezdted fejezd is be.

2023. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom rossz érzés ez. Egyedül nekem kellett 4 év az estin érettségit letenni, mert kevésbé vagyok tanulékony, és magántanárra sem volt pénzem.

De megcsináltam!

34/N

2023. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pót zh ra.
2023. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!