Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitart estig a frontin hatása?

Kitart estig a frontin hatása?

Figyelt kérdés
Reggel bevettem egyszerre 3darab 0,25os frontin mert másnaposság miatt annyira remegek hogy szinte semmit se tudok csinálni.Kb egy óra alatt kezdtem el érezni a hatását remegésem nagyjából elmúlt.Szerintetek kifog tartani a hatása egésznapra?Sajnos ez volt az utolsó 3 szem(Nem vagyok rá kattanva ritkán veszem csak be de akkor ekkora mennyiséget)

2023. máj. 22. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Olyan 6 órán át tart a hatása
2023. máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Ki fog tartani ekkora mennyiség estig. Minél többet veszel be annàl tovább marad a szervezetedben.
2023. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másnapra vagyis alkoholra frontin...

Gratulálok.

Hivatalosan amúgy 11 óra a felezési ideje, vagyis 11 óra alatt a felére csökken a szervezetedben. A gyakorlatban 4 óra letelte után kezded gyengébbnek érezni a hatását.

2023. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!