Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki attól depressziós...

Lehet valaki attól depressziós,ha nem szerelmes a párjába/ bizonytalan a párkapcsolat, és még lakni sem szeret ott ahol?

Figyelt kérdés
Hetek óta levert vagyok,nincs kedvem még élni sem. Enni alig tudok, van hogy éjjel nem alszom egy szemhunyásnyit sem,úgy megyek dolgozni. Nem találok semmiben örömet, a párommal meg folyton veszekszem amiatt mert nem haladunk úgy ahogy kellene,és elégedetlen vagyok mindennel. Nincsenek céljaim, ha meg is csinálok valamit,utána nem örülök neki. Sokszor fáj a fejem,és ingerült is vagyok, emellett rendkívül gyorsan változó hangulatingadozásaim vannak,amit a környezetem nehezen visel.. Ez depresszió? És ha igen,mit tudok tenni ellene?
2023. máj. 23. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az. Orvos, terápia.

Párterápiával együtt.

Az okokat megkeresni és dolgozni rajtuk.

2023. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De a tyuk vagy a tojas esete is lehet, hogy eleve depresszios vagy es ezert semmi es sehogy nem jo. Kezeles kell, jobb most, mint teljesen belezuhanni. Enyhe antidepresszans atmenetileg visszaadhatja a realitas erzeked, tenyleg rossz-e ez a kapcsolat.
2023. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!