Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beakarok megint zárkózni, és...

Beakarok megint zárkózni, és sehová se menni. Megtegyem? 18F

Figyelt kérdés

Borzalmas családi életem van, borzalmas gyermekkorral, magányos vagyok. Senki sem ért meg, és mindenki néz az utcán hogy egyedül vagyok és mindenki bántani akar. Nincsenek barátaim, engem senki nem szeret. Nagyon sok öngyilkossági kísérletem volt.

Most érettségizek éppen szóval ha most nem mennék ki sehová mindenki leszarná, de mindent leakarok törölni. De mivel otthon is rossz arra is gondoltam hogy elszököm, és soha nem megyek haza.


Nekem sosem lesznek barátaim mert mindenki bántani vagy kihasználni akar, most egy emberrel beszélek de tuti ő is bántani akar



2023. máj. 26. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem bezárkózni kell, hanem az ellenkezőjét: elindulni, elköltözni, olyan munkát keresni, amely szállást is biztosít.

Egyébként kis faluban laktok hogy az utcán mindenki téged néz? Az emberek annyira nem foglalkoznak egymással - nagyvárosban.

2023. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Veszprém városa nem kisfalu. Nem merek már sehova menni de mindenhol engem néz mindenki és kinevetnek azt érzem.
2023. máj. 26. 16:16
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos volt mikor nem bezarkoztam. Azóta vagyok depressziós és csalódok. Csakcsalodás ér 2 éve, bocs 3
2023. máj. 26. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni? Egyidősek vagyunk.
2023. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen
2023. máj. 30. 10:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Először ezt a "mindenki rajtam nevet" típusú problémát kell megoldani, hogy el merj indulni.

Egyébként miért "pont rajtad" nevetnének?

2023. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, gáz vagyok meg csúnya. Minden társaság ha szembe jön az utcán biztos rajzam nevet mert szar vagyok
2023. máj. 30. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a te saját elképzelésed, amit meg kell változtatni, mert ez nincs így.

Az agyad, a gondolataid azt hitetik el veled hogy "rajtad nevetnek", valójában pedig nem.

2023. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!