Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális betegség...

Az milyen mentális betegség ha félek, hogy elveszítem az irányítást magam felett?

Figyelt kérdés

Például ha megyek a buszon attól félek, hogy akaratlanul kimondom a gondolataimat. Vagy a ha dühös, ideges vagyok mindig visszafogom magam de néha úgy érzem már nem bírom tovább és félek, hogy bántok valakit, mert elborul az agyam de ilyen még sose fordult elő.

Lehet azért van, mert egész életemben elnyomtam az érzéseimet ha mérges voltam vagy nagyon rossz kedvű stb.? Nem tudtam megbeszélni sose a problémáimat senkivel aki megért ezért inkább magamban tartottam.



2023. máj. 29. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Valamilyen személyiségzavar gondolom, esetleg paranoia ...ezzel inkább pszichológushoz fordulj.
2023. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék, pár évvel ezelőtt voltam pszichiáternél depresszió miatt de már nem járok egy ideje, akkor még nem voltak ilyen gondolatok.
2023. máj. 29. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne beszélned vele újra. Szerintem ha valaki érdemben tud segíteni az ő. De mondom, szerintem nem feltétlenül jelent ez komoly bajt. Régebben én is hasonlóan voltam de nálam ez bonyolultabb. Remélem sikerül megoldást találnod a problémára! (Az 1es voltam).
2023. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szakorvos is vizsgálatok után tudja csak megmondani. Pl. szorongásos betegségeknek, ptsd-nek lehetnek ilyen tünetei, de bármi más is lehet. Ezt senki nem fogja neked itt biztosra megállapítani.
2023. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szorongás pánik….

Én 10 fele mentális betegségbol hozok tüneteket, de nyilván egymásból jönnek már

2023. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha én is félek, hogy valakit megsebesítek, én is magamban tartok elég sok mindent. Sokkal fáradtabb is vagyok miatta. Olyan mintha magamat őrölném... Szenvedés, de azért próbálom minden napban megtalálni a szépet, elfoglalni magam, kisse b nagxobb sikerrel.
2023. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!