Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki gondok fizikailag...

Lelki gondok fizikailag kijöhetnek?

Figyelt kérdés

Rendkívül rossz passzban vagyok. Fél éven belül meghalt az Apám, a Nagypapám és másik Nagymamám. A testvérem gyereke maradandó súlyos beteg lett. Eddig nem kötöttem össze de fél éve egyfolytában beteg vagyok. Most 1 hónapja pl olyan ín, izom fájdalmam, hogy egyik nap a jobb alkarom fáj úgy hogy a vizespoharat se tudom megfogni, aztán másnap a bal lábamra nem tudok ráállni, majd jön a jobb alkar, bal váll és így tovább. Ezek a fájdalmak 1 napig tartanak. Orvosok vizsgáltak, háziorvos teljes kivizsgálást csinált, még gyulladás sincs a véremben. Aztán neurológus, ortopédus, reumatológus vizsgált magánban. Semmit se találtak! Nem értem. Közben az állandó betegeskedés miatt a feleségem megorrolt rám és már a válás beadásánál tart. Nagyon mérges amiatt, hogy nekem fájdalmaim vannak és mindig betegeskedek, mert így nem élet az élet. Fél éven belül kb 12 féle betegségem volt, előtte 10 évig 3x voltam náthás össz vissz.

Létezik hogy ennek a vándorló ín-izom fájdalomnak lelki okai vannak?


2023. máj. 29. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lehet pszichoszomatikus. Jobbulást!
2023. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen kijöhetnek


[link]

2023. máj. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam szokott fájni, magasabb pulzusom, könnyebben elfaradok stb
2023. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Post co vid esetleg? Nekem a hajam hullott és fájt a derekam is tavaly. Sok féle tünete van a Co vidnak sajnos vagy épp az oltások mellékhatásai később jönnek ki. De ez csak egy gondolat nem tudom biztosra.
2023. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!