Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik online pszichológus?

Létezik online pszichológus?

Figyelt kérdés
Olyan pszichológust, tanácsadót keresek, akivel tudok chat beszélgetni és nem kell hozzá telefonálni, illetve kamerát kapcsolni. Úgy érzem szükségem van segítségre, viszont rettenetesen bátortalan és bizonytalan is vagyok. Arra gondoltam, hogyha először valami ilyesmit kipróbálnék és működne, utána elmennék személyes konzultációkra is szakemberekhez.

2023. máj. 29. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem hiszem hogy létezik vagyis egy pszichológus tud téged fogadni " jópénzért" az irodájában konzultációra , de chattel nem hiszem hogy foglalkoznak.Ha gondolod írj rám, sokszor szoktam megoldani a problémákat a családomban, baráti köreimben.
2023. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik igen
2023. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Vannak ilyen önkéntes segítők is, végzettséggel persze, kipróbáltam de haszontalan volt és kábé magamnak adtam tanácsokat, mert csak azt kérdezgette szerintem mit tennék? meg hogy ha ezt meg ezt elértem akkor jelentkezzek újra a megszabott időben. Szóval ezt azért írom csak hogy ha komolyabb probléma van, depresszió önértékelési zavar stb, mindenképpen pszichológust keressen bárki is, ezek a segítők így chaten nem sokat érnek max ha arra vágysz hogy valaki meghallgasson. (sokszor am ez is elég)
2023. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as küldenék elérhetőséget?
2023. máj. 30. 08:43
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Egy pszichológust tudnék ajánlani, aki online rendel. Azt nem tudom, hogy chatet vállal-e.
2023. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!