Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden pszichológus ennyire...

Minden pszichológus ennyire rá van izgulva az időre, vagy csak az enyémnek volt ez a fixa ideája?

Figyelt kérdés
A volt pszichológusom azt mondta, hogy szigorúan megtanították nekik, hogy keretek között kell tartani a beszélgetéseket, ami rendben is van, de engem borzasztóan zavart, hogy folyton az órát leste, meg azon kellett izgulolnom, hogy ebbe meg abba belekezdhetek-e még, bele fog-e férni, tudunk-e majd mindenről beszélni, amiről szerettem volna...

2023. máj. 30. 07:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Akkor keresd meg azt a szektát vagy pártot, amivel egy húron vagy vagy alapíts sajátot.
2023. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11


Te normális vagy? Pont hogy az a problémám, hogy nekem személyre szabott segítség kellene, nem tankönyvízű szövegelés, nem konyhapszichológiai közhelyek, nem dogmák, és nem ideológiai marhaságok.

2023. máj. 30. 10:01
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#12: A pszichológusodnál is okosabbnak képzeled magadat, nálam is, gondolom, hogy te vagy a kiválasztott, az egyigaz próféta, aki tudja a tutit. Nem értem, hogy milyen személyedre szabott segítséget hiányolsz. Nincs, aki megveregesse a válladat, hogy milyen okos és ügyes vagy?
2023. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Figyi, te is elismerted, hogy csak közhelyeket tudnak. Na, azt én is tudom. Ezek alapján legalább annyira okos vagyok, mint ők.
2023. máj. 30. 10:15
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el újra, amit írtam, hátha valamit meg is értesz belőle.
2023. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerencsére az enyém az idővel kapcsolatban nem csinálja ezt, de abban nagyon egyetértek, hogy már mindenki jár pszichológushoz, mert trendi manapság, és olyan, mintha az ő apró jelentéktelen problémáikra lennének csak felkészülve még a klinikai szakpszichológusok is. Akiknek meg valóban szükségük lenne rájuk, azokkal nem tudnak mit kezdeni.
2023. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én két olyan pszichológusnál is jártam, akik ugyanazt mondták: ne törődjek az idővel, az nem számít, beszéljek nyugodtan. Az egyik mindig behívott akkor, amikor megérkeztem, ha 10 perccel előbb, akkor 10 perccel előbb, és mindig 5-10 perccel tovább maradtam, a másik mindig időben hívott be, de nála is 5 perccel mindig tovább maradtam. Volt egy harmadik is (nála csak 4 alkalmat voltam online, mert ennyi idő alatt megoldotta az akkori problémámat), ő volt hogy 1 óra helyett 1.5-2 órát szánt rám minden egyéb plusz költség nélkül. Szóval kérdező, léteznek rendes szakemberek, csak szerencse kell hozzá, hogy ilyenhez kerülj.
2023. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Még a kineznél is ugyanazokat mondják mint a pszichológusnál. Ugyanazt a lemezt tolják. Nevetséges az egész
febr. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!