Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bevettem 3db 0,25-ös...

Ha bevettem 3db 0,25-ös frontint meddig fogom érezni teljessen a hatását?

Figyelt kérdés
És mikor kezd el csökkeni a hatása hány óra múlva lesz bennem 0,50mg és 0,25mg?(13:45-kor vettem be)

2023. máj. 30. 14:13
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
72%
Na meddig hatott?
2023. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
2 óráig:D
2023. júl. 3. 09:56
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

én többször is bevettem 3-4 darabot és csak pár óráig hatott, ugyanúgy amikor először vettem be, és amikor sokadjára

nem olyan erős gyógyszer, hogy napokra kiüssön, főleg nem a 0,25mg-os

2023. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Sir Broderek (kerdezo es 13)


a(0), kezdjuk ott, hogy olyan fingszag van, hogy mar a szelloztetes sem eleg. Nemtom mar hanyszor mondtam, de ne azt a szar frontint kerjetek istenem, hanem a rendes, eredeti gyogyszert. X A N A X. Broderek. Mit muveltek? Hol eltek? Hol vagytok? UFOk lettetek vagy gyikemberek?


a(1), Ahogy irtam korabbi valaszomban, az alprazolam elsorendu kinteikan megy kerersztul. Beszedsz 4-et, nem eloszor az elso, utana masodik, harmadik, negyedik kerul "felhasznlasra". Persze hogy locitromot erzel, felkelsz 2 ora mulva es csalodas. En 9 - 10 orakat szoktam aludni toleranciaval.


b, 13 broder: az idozites. nem irod milyen idokozonkent szedted. 45 percenkent kene kb. Elsorendo kinetika (fent). Mindig a 0.25-osok fognak lebontodni, nem pedig egyszerre amit akartok - merry christas brazzer. Es ez azert nagy business nektek (is), mert a Cmax (amikor a hatasa a legbusinesebb, idoben merve) es Tmax (mennyi ido mulva eri el a Cmaxot) mindketto 1-2 ora, fiataloknal (<35 - eves kor alatt) ez inkabb a minim fele hajlik (1 ora). Ezert kell szedni 30 percenkent - 45 percenkent - 1 orankent kb. Majd broderek, most figyeljetek nyitot, tag szemmel es nem pislogtok. A DOAjuk (ameddig erdemben hatnak) az kb. 6 - 8 ora. Ha ezt ugy vegzitek ahogy en mondom, akkor ez a 30 perctol 8 oraig tarto business sokkal eroseb lesz. Bal valszinuleg csak bealudtok, en beszoktam.


c, Mister Szent Sir Lord Broderek, nem 0.25 mg-al kell jatszani azzal az ujszulottek meg a magzatok szoktak szorakozni ha valami bajuk van. 1 mg-al mar lehet mit kezdeni. Adj hozza Xanax SR-t, na ott mar lehet osszehivni az arab olajkartelt, talan a mexioiakak is. Van meg egy ketto keszitmeny ami nem a GABA ra hat - ezt gondolom tudjatok hogy ezek a benzo-k GABAkin-kent viselkednek, de vannak glutamate meg aspartate inhibitalo feszultseg erzekeny calcium blokkkolo csatornak. De ezeket a dokellotol kozepesen nehez beszerezni. Ilyen a pregabalin vagy gabapentin. Inkabb pregabalin (termek = Lyrica, kulfoldi, nagyon megbizhato) generalizalt szorongasra felrhato, csak egy doboz kb 4 000 - 5 000 Ft. De a penz kinek baj. Gabapentinnek sok a mellekhatasa, nem jo. Inkabb azt hagyd. Broder - bocs lefelejtettem.


d, 1 mg-os xanaxot kerj. Mondd hogy fosol az idegtol naponta 4x. Alig alszol (mint en) talan meg zolpidemet is felir a kedvese.


De ezt minimum az OGYEI alkalmazasi eloriasban kell leirni. De ott sincs. Betegtajekoztato? Felejtsd el. Ilyeneket nem mondanak el.


Dokello meg orul ha csukod mogotted az ajtot tavozas utan, hogy vegre fingjon egy rotyogosat es hangosat.

2023. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

ja broderek elfelejtettem, ha egesz nap szedidek a benzokat, foleg a xanaxot, akkor eleg kemeny szekrekedes lehet.


Erre ajanlom a laevolac-ot a 100ml. van asszem 500 - 800 ml, de nekem az draga, meg annyira nem kell.


45ml hajnali 3 kor (kb 8 ora mire hat), de ugy kinyomja mint a vizes uborkat. Szepen, finoman, kenyelmesen, es lehet talan ki sem kell torolni.


Ez a mennyorszag, holgyeim es brodereim.


Msik nap eleg 30 ml, ugyanugy hajnali 3 kor gyorsan lehorpinted. Azonnal le kell nyelni.


Ez egy nagyon jo hashajto, bekenhagyja az enzimeket, sehol nem szivodik fel, egyedul stimulalja a vastagbeled, ami beolajozza a trabantot.


Ez az anyag ami ezt csinalja a laktuloz ami glukoz meg galaktoz vegyulete.


De tokeltes. Kb. 1400 Ft a 100ml-es. Szinte barhol lehet kapni.


Masnap megint 45 ml ha a trabant meg nem indult be annyira vagy ugy erzed hogy azert tud ez jobban menni. Ha nem, akkor frissiteskepp 30ml es kesz.


Olyan tiszta lett a beled, hogy svedasztalt lehetnek felszolgalni rajta.


Csak ne hasznald gyakran, kb. egy heten ketszer max. De inkabb egyszer.


Es igyal sokat.


Mielott kerdezned, nem kell antibiotikum. Ez fosas nem fertozes. A fertozes nyirja ki a business-t, a fosas csak szinte ilyen mucus formajaban nyomja ki a tramantot.


Nem kell probiotikum. Egyel amit akarsz utana, amit eddig. Semmi etrend valtoztatas nem kell, csak igyal meg egy kicsit.

2023. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs székrekedésem.
2023. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!