Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a tünetek lehetnek...

Ezek a tünetek lehetnek szorongástól?

Figyelt kérdés

Röviden, 2 évvel ezelött kezdődött nálam ez az egész kálvária.. erős szédüléssel kezdődött, úgy éreztem el fogok ájulni de aztán végül mégse. Pár nap múlva már jött az egyensúlyvesztés séta/mozgás hatására. Utána már sorba jött minden más, látászavar, nehéz koncentráció, nyakfájdalom, tarkó feszítés, kar zsibbadás. Minden, de szó szerint minden féle kivizsgáláson részt vettem. Koponya mr. Nyaki gerinc mr. Szív ultrahang, ekg, vérvétel, megannyi neurológus, reumatológus, szemészet, kardiológia, otoneurológia, fül-orr-gége., de semmi nem vezetett eredményre. Már ott tartok hogy 1 éve csak a szobába fekszek, nem megyek ki a lakásból mert annyira rosszul érzem magam hogy merek elindulni sehova. Persze minden negativ vizsgálat után szihiáterhez küldenek de nem merek bevenni ilyen gyógyszereket amiket ott felírnak. Másnak voltak ilyen tünetei szorongástól?

Köszönöm a válaszokat.



2023. jún. 1. 11:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amikor nem tudtam eldönteni hogy szervi vagy pszichés problémám van,beszedtem egy frontint. Ez után ha nagyjából megszüntek a problémáim,akkor tudtam hogy sajnos az agyamban nem stimmel valami.

Elsőre hülyén hangozhat,viszont így kitudtam bogozni javarészt hogy saját magamnak generálom a problémát.

Nem azt mondom hogy szokjatok rá a frontinra,mert én sem akarnék..de nekem például ez az egy segített abban hogy tisztán lássam a bajomat és áttudjam gondolni.

Ha valaki szeretné kipróbálni,én a leggyengébb frontinból szedtem be egy felet.Talán placebó volt,mert az tényleg nagyon gyenge hatást ad,de a tudatomat sikerült átállítanom.

Sajnos ezek a pszichés dolgok ugyanúgy megbetegítenek minket,talán még jobban is..mert nem találnak kézzel fogható bizonyítékot arra hogy tényleg bajunk van.

2023. jún. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vegyél be egy 0,25 frontint attól semmi bajod nem lesz . Reggel ébredés kor vedd be meglátod , hogy mit old meg. Elég sok vizsgálaton voltál és a problémád nem szervi bajt tükröz . Ez pánik , generált szorongással.
2023. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-és vagyok , vagy mielőtt fronti hoz nyúlsz kipróbálhatod a citromfű teát, orbáncfű tea , wörishofener nervenpflege( gyógynövényes)
2023. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is azokat ajánlom előbb, amiket a 13-as írt! Főleg a furcsanevű dm-es tabletta, az tényleg nagyon hatásos.
2023. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2023. jún. 4. 23:19
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a b vitamin stressz bogyót ami a dmbe kapható. 3ik nap szedés után olyan durván hatott rám hogy csak ingerültebb lettem tőle.. Egyébként szédülésre a magnézium b6 pezsgőtabletta nekem bevált.
2023. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!