Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek milyen betegségnek...

Szerintetek milyen betegségnek köszönhetően csinálok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Néha csinálok durva dolgokat. Nem kell félni, nem gyilkosság, de olyan amiből lehetett volna rendőrségi ügy ha kiderül. Ilyenekre gondolok, hogy küldtem már szexuális üzeneteket önkielégítés céljábol. Volt éjszaka amikor meg házibulizók idegesítettek a zajjal, bemásztam az udvaron, felmentem a hatodikra mert ott voltak, és a folyosóról téglával betörtem az ablakukat. Korábban egy másik társaságnak meg becsaptam az ajtórácsát amitől az tönkrement. A fura az számomra, hogy amikor aztán ép ésszel átgondolom, olyan mintha nem én csináltam volna. Azért nem gondolom hogy skizofrénia, mert akkor nem emlékeznék rá utólag. Amúgy ebben az elborult állapotban amiben ezeket csináltam, az eszem megvolt hozzá, hogy rejtőzködve csináljam és ne lássanak. Amikor elkövettem utána magamban egy ideig elégtételt éreztem, visszamentem a lakásomba, és az ablakomból elégedetten figyeltem a társulatot hogy tanakodnak a betört ablaknál, akiknek az ajtajukat tönkretettem azokat meg másik emeletről hallgattam ahogy csavarhúzóval próbálnak a sötétben kijönni, mert lenyomtam a villanyórájukat is. Viszont amikor utólag eszembe jutnak ezek, valahogy nem értem magamat, és akkor nem is tudnám elképzelni hogy újra megcsináljam. Mi lehet a bajom?

2023. jún. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Impulzuskontroll zavarra tippelek. Kb mindenki kigondol ilyesmit, de nem csinálja meg, mert amikor jobban belegondol, még időben leállítja magát.

Számolj háromig, mondta a tanítónénim.

2023. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amikor ezeket csinálod megváltozik a viselkedésed is? Beszélsz magadban?

Volt hogy emlékeztél mindenre, arra is hogy teljesen másképp viselkedel?

Emberekkel hogy szoktál viselkedni?

2023. jún. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Emlékeim szerint volt magamban beszélés. Elég jól emlékszem mindenre, arra is ami több mint 1 éve volt. Az emberekkel való viselkedésben nem érzek problémát, nem én szoktam lenni a középpont sehol, de általában elvagyok, kivéve a csajozás elég nehézkes.
2023. jún. 7. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Mikor kezdődtek ezek a dolgok?

Korábban, volt hogy fejben megcsináltad volna ezeket a dolgokat, de a valóságban nem? Aztán már csináltad is.

Hány éves vagy most?

2023. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig voltak problémák. Iskolában szekáltak és durván reagáltam le ezért énrám mondták hogy pszichopata vagyok. Ez persze nem hivatalos mert tanár mondta nem pszichiáter. Korábban gondolkoztam csak rajta, nagyjából a 20as éveim végétől durvultam el. Most 34 vagyok.
2023. jún. 8. 11:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Kis korodban is voltak jelek? Körülbelül 4-6 éves korodban milyen voltál? Óvoda milyen volt számodra? Szüleid milyenek voltak veled?
2023. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyám nevelt egyedül. Óvodában nem nagyon játszottam a többiekkel. Társasági életem vagy nem volt, vagy ha volt is mindig szegényes.
2023. jún. 9. 12:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor ezeket csinálod érzel feszültséget, agressziót, olyan hogy széttudna vetni az ideg?
2023. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, egészen pontosan azt.
2023. jún. 11. 02:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van feldolgozatlan traumád ami így jön ki, ha nem tudod, hogy mi váltja ki akkor kell egy jó pszichológus.

Ha jön egy probléma, akkor a problémára aggresszív viselkedéssel "válaszolsz". És mivel így bátrabb vagy meg is teszed amit gondolsz. Úgy mint ha részeg lennél, eltűnnek a korlátok.

Szerintem ezt kiskorodból hozod amit láttál, éreztél, még ha nem is emlékszel rá. Anyud, apud így oldhatta meg a problémát, a gyerek olyan lesz mint a szülő, amit tanul tőle.

Plusz az hogy nem kaptál ingereket más emberektől és magadba "fordultál".

Ennél többet nem tudok írni.

Én voltam:2-es,4-es,6-os,8-as.

2023. jún. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!