Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ismerőseinek közűl volt...

Az ismerőseinek közűl volt aki megőrűlt, és a kezeléseknek köszönhetően helyre jött?

Figyelt kérdés
2022. jún. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevésbé voltak feltűnőek a dolgai a gyógyszerek hatására, de olyat nem láttam, hogy helyrejött volna.
2022. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azon a szón, hogy "megőrült" (lévén ilyen betegség nincs) a skizofréniát érted, az folyamatos gyógyszerszedéssel tünetmentessé tehető, de nem gyógyítható.
2022. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerek valakit, akiről nem tudom 100%-ban, hogy teljesen helyrejött-e de az biztos, hogy sokat javult az állapota. Ezt onnan tudom, hogy édesapám orvos volt, ő írt fel valami olyan gyógyszert neki, ami helyrehozta, viszont miután apukám már nem dolgozott ott (költöztünk egy másik városba és így a szüleim mindketten ott hagyták a munkahelyüket) rosszabb lett a helyzete mert egy másik orvos valami más gyógyszert írt fel neki és elvette azt amit apukám írt neki és elvileg azóta se jött helyre. Én nem is ezt az illetőt ismerem, hanem a lányát és a lánya mondta nekem, hogy ez a helyzet.


Szerintem biztosan van rá példa, hogy segít a kezelés, biztos van amikor nem, de ez kicsit bonyolult téma. Függ a betegségtől, diagnózistól, milyen kezelést kap, mennyire lelkiismeretes az orvos, ő maga mennyire akar gyógyulni és még ezer más tényezőtől.

2022. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!