Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki teljes mértékig boldog,...

AbysmalChaos kérdése:

Aki teljes mértékig boldog, hogyan lett az, minek köszönhetően?

Figyelt kérdés
Egy életkort ha mondanátok mellé nem ártana. :)

2019. szept. 23. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Az valami erős cucc? Sose éreztem olyat hogy boldogság.
2019. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én nem feltétlen vagyok boldog, főleg nem ma, de (ne ítéljetek el légyszi) hiszek Istenben és Ő segít, valamint ha a barátaim és a családom köreiben vagyok az nagyon megnyugtató és felszabadítő érzés. Ezen kívül szeretek segíteni másoknak és örömet okozni nekik, és ezek a dolgok engem boldoggá tesznek. Meg a hobbim az olvasás és a színészkedés. Az az álmom hogy színésznő legyek és az hogy teszem ezért, hogy megküzdök érte majd megtermi a gyümölcsét, és ahogy ott állhatok a színpadon....háhhhhh annál nincs is különlegesebb és jobb érzés kb. 16/L
2019. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam álmaim munkáját megkaptam és volt egy párkapcsolatom amiben szeretük egymást. Reggel szökdécselve jártam dolgozni és úgy kellett erőt venni magamon hogy abbahagyjam és ne mosolyogjak mellé filyton

Erős voltam egeszséges és szép. Senkivel nem csereltem volna

Sok barátunk volt és a szabadidőnkben koncertekre jártunk és utaztunk. Azóta minden elromlott. Vége lett a munkának a párkapcsolatnak, az egészségnek és a baratoknak is. Soha nem voltam olyan bildogtalan mint most. :(

2019. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megtalaltam a parom es elkoltoztem otthonrol.

Nagyon rossz volt otthon lakni, egesz eletemben en voltam a csalad fekete baranya. Azota teljesen megvaltozott az eletem. Ennek mar lassan 10 eve. 32n

2019. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Énis teljes mértékig boldog akarok lenni! De ez nem fog sikerülni soha.
2019. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BRUTAL TV ***** válasza:
Pénz :D
2019. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azta, nyugodtan jöhetnek még jó olvasni ezeket...
2019. szept. 26. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy jártam, mint a 3-as, csak 37 évesen. Sikeres voltam a munkámban, pénzem kevés volt, de óriási volt látni a munkám eredményeit. Egyszermind szerelmes voltam egy új kapcsolatban. Ez a két dolog olyan boldogggá tett, amilyen utoljára kiskoromban voltam. 5 évig tartott. A munkahelyemről kifúrt egy idegbeteg új főnök, a kedvesem pedig meghalt. Utána minden egyre rosszabb lett, világválság, szegénység, munkanélküliség, nyomor, hozzátartozók súlyos betegsége, demenciával kellett ápolni egyiküket, én sem vagyok egészséges. 5 évig voltam boldog életemben, és egészen kiskoromban 7 évig.
2019. szept. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A boldogság nem tart soká, és utána iszonyat rossz dolgok következnek, és nincs megállás lefelé.
2019. szept. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!