Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfogyott a scippa antidepim...

Elfogyott a scippa antidepim ma nem irnak fel csak 7főn. Ebbe a pár napba sztetek kifogom birni kulonosebb gond nelkul? Jart igy mar v.ki?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Harom napot meg kibirsz, eg het mar szornyu lenne. Mas antidepresszanst szedek, de mind ugy mukodik, hogy az is idobe telik, amig hatni kezd, es az elvonasi tunetek ha nem is hetek, de tobb nap mulva jonnek csak. Ha van nyugtatod is, akkor nem lesz baj.

Hetfon ha lesz gyogyszer, addig oke lesz.

2023. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi fene enné meg ezt a gyogyszeres beteg életemet
2023. jún. 9. 18:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Depresszios szorongasos szocfobias vagyok
2023. jún. 9. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

En otven evesen fizikailag teljesen jol vagyok, mentalisan meg jobban, mint gyogyszerek elott. 27 evesen szedtem eloszor nyugtatot, en tiltakoztam elotte, pedig pontosan 10 eves koromtol, ami gyerekkor boven, szorongas, panik, idonkent depresszio tette diszfunkcionalissa az eletem.

Az igazi pozitiv valtozast 31 eves koromban az antidepresszans hozta. Le tudtam jonni tobbszor is, de borderline miatti szabotalasaim miatt egyetertve orvossal ugy dontottem, hogy kis dozisban orokre szedem. Rossz idoszakban noveles, amirol konnyen vissza tudok allni.

Masik tipusu gyogyszerre nem tudtam vegul atszokni, mert egy het utan az uj mellekhatasai az erosodo elvonasi tunetekkel ( mas tipusu szer) horror volt. A regit szedem, ami mar nem hat ugy, mint 19 eve, de azert onmagam adja vissza. ( Paroxat, Seroxat amit szedek.)

Szerintem akkora rombolast okoz az ember lelke, idege sok embernek, van, hogy inkabb gyogyszer, akinek kell. En aztan penzt es rengeteg idot dobtam ki az ablakon terapiara. Sose oldott meg semmit, csak remeny adott.

Kitartast!

2023. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jartal pszichoterapiara vagy pszichologushoz es nem hasznalt? En amikor jartam pszichologushoz mrghallgatta amiket mondtam de semmit nem segitett most amilyen arakon dolgoznak en nem tudom megfizetni munkaidobrn sztk hoz nem tudok mrnni mert maximum hetvegen amikor ok nincsenek dolgozni muszaj szamlakat fizrtni kell de mar tenyleg azon gondolkodok ejjel nappal hogy barcsak meghalnek regebben volt 2 kiserletem nem jott ossze utana mindig talpra alltam aztan egy ket ev utan kb mindig szetesek megeroszakolom magam hogy dolgozni muszaj meg leszoktam az alkoholrol is de ez sem oldott meg semmit csak vagyok es varom hogy legyen vege szenvedes az egesz eletem itt tartok 27 evesen 15 eves koromba kezdodott a panik ami hozta a depit a pialast meg mindent nem tudom meddig birom de gyulolom az eletet komolyan. Sokan azt mondjak az elet ajandek hat en meg hogy pokol kinlodas szenvedes ez jutott.
2023. jún. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!