Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Romlott a koncentrációm, mit...

Romlott a koncentrációm, mit tanácsolnáton nekem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az egész életemet a hangulatom befolyásolja. Ha rámjön a rosszkedv, ami gyakran van, akkor minden terv törölve, nem csinálok semmit mert semmit sem tudok jól csinálni ilyenkor.


Most is alig van étvágyam, fásult vagyok, erőtlen, az élet szörnyűnek tűnik. Nem bírok koncentrálni gondolkozni egyáltalán, munkában folyamatosan hibázok , az életben is szószerint csak sodródok az árral.


Pl múltkor vonattal kellett hazamennem egy másik városból, és annyira nem bírtam agyilag eljutni odáig hogy megkellene néznem hanyas állomásról indul a vonatom hogy csak kóvályogtam az állomások közt és reménykedtem hogy jóra szállok fel. Valahogy sikerült hazajutni, de olyan voltam mint aki most jár először a Földön. Ez a napok többsége és valami szörnyű mert teljesen butának, agyhalottnak érzem magam.


Ha épp valakivel kint vagyok a városban pl, őt is csak követem gondolatok nélkül, ha kisétálna az autók elé mennék vele együtt.


Elmennék vele orvoshoz, de mégis mit mondana rá? Aludjak többet vagy szedjek gyógynövényeket? Voltak vizsgálataim ez nem egy mostani probléma, semmi nem tért el a normális értéktől.

Pszichológusnál voltam, a szorongásról/pánikbetegségről volt szó, az javult is,de depresszióm vagy más problémám azt mondta szerinte nincs.


De én tehetetlen vagyok ezzel kapcsolatban, nekem ez rendesen ijesztő.


2023. jún. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj rendszeressen sportolni! Sokat jelentene a testednek, na persze a fejednek is jót tenne!
2023. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Pajzsmirigyedet és a vérnyomásodat nézesd meg.Főleg ha oltott vagy.
2023. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtettem hozzátenni hogy 21 éves vagyok.

Köszönöm az eddigi válaszokat

2023. jún. 9. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!