Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotrilt meddig lehet szedni,...

Rivotrilt meddig lehet szedni, hogy ne alakuljon ki függőség?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy orvosi beavatkozasom, ami miatt egekben a szorongás és a stressz nálam.


Elmentem pszichiaterhez felirt 100 szem 0,5 mg rivotrilt.


Még nem kezdtem el szedni rendszeres jelleggel, de ahogy közeleg az orvosi beavatkotas egyre jobban ki vagyok tőle.


Egyik nap este bevettem 0,5 mgot másnap reggel 0,25 öt és teljesen megszunt a szorongás.


Ha beavatkozás előtt szedek napi 0,5 mgt mondjuk 1 hétig, akkor kialakulhat komoly függőség?


2023. jún. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt nem, de próbáld meg hátha elég a 0,25 mg.
2023. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne szedd egy hétig, felesleges. Ja és mindenkepp kérd ki a műtős orvos véleményét, nehogy az altatóval összevesszen a rivotril.
2023. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szedjek előtte pár napig 0,25öt?
2023. jún. 12. 15:41
 4/6 A kérdező kommentje:

A doki így írta ki:

Reggel, délben 0,25

Alvaskor 0,5


Kontroll meg akkor ha elfogy a gyógyszer

2023. jún. 12. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok. Napi 1 mg. Már azt se értem miért Rivotril.A lehető legkevesebb adagot szedd! És az altatóorvosnak jelezd majd.
2023. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert mondtam, hogy hipochonder vagyok és minden ilyen orvosi dolog felzaklat.


Amíg nem esek át rajta minden napomra kihat.


De utána nem szeretném szedni, sose szedtem rendszeres jelleggel ilyen fajta gyógyszert.

2023. jún. 12. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!