Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy járok rosszabbul?Amfetami...

Hogy járok rosszabbul?Amfetamin vagy alkohol?

Figyelt kérdés
már nagyon régen kezdtem amfetamint fogyasztani ezzel egyedijeűleg alkoholt is igazábol az alkoholt sose szerettem úgy igazán persze azért ittam,na de a lényeg hogy mikor elhagytam a speedet vagy próbáltam elkezdtem nagyon durván vedelni de brutál módon napi szinten vodka sör bor irdatlan mennyiségben,undorodtam undorodok magamtól de valamiért mindig csináltam,aztán később visszatértem az amfetaminra amiből fogyasztottam mondjuk mar csak a vége felé sikerült havi egy alkalomra redukálni akkor se sokat 3-5grammot.Ilyenkor viszont utána teljes nyugalom van alkoholra gondolni se birok meg igazábol utána jo ideig semmi másra se.Lehet kevésbe teszem így tönkre magam?tehát a kérdés az hogy havi egy alkalommal történő amfetamin fogyasztás kevésbe vág e csattra mint az alkohol.

#amfetamin vs alkohol
2023. jún. 13. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Függőséggel ne a szórakoztatóipari gyakorihoz forduljál, hanem addiktológushoz. Ennél azért komolyabban kéne venni a saját testedet.
2023. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nyílván nem erre alapozok de itt egyszerre több ember véleményét szemszögét megismerhetem,esetleg saját tapasztalat
2023. jún. 13. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Két függőség közül mindig az a károsabb, ami a te életedben benne van. Tehát nem tudsz dekázni. Vagy egyik se, vagy mélyrepülés az egyikkel.
2023. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"sikerült havi egy alkalomra redukálni akkor se sokat 3-5grammot”

bakker, akkor nálad mi a sok?

...

Am. nekem az jön le, hogy neked semmilyen cucchoz nem szabad nyúlnod, mert egész egyszerűen mértéktelen vagy.

2023. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Jó nagy Atyai pofon kéne neked, nem ilyenek.


Meg elkuldeni szalag mellé 12 órában, aztán nem volna energiád ezekre

2023. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sosem értettem. Ha valaki meg tudja állni, hogy csak havi 1x tol valamit, akkor az az 1 alkalom már minek?!
2023. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5# nem gyárban dolgozok hanem nagyháztartási gepeket hutoket,mosogepeket,kályhákat,minden szart rakodok.
2023. jún. 13. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Szabadulj meg a gonosztól!!! Egyszer SE!!!
2023. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha aközött kell választani, hogy havonta egyszer drog vagy mindennap pia, akkor szerintem elég egyértelmű.
2023. jún. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!