Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom nagyon fura kérdés, de...

Tudom nagyon fura kérdés, de ne ítélkezzetek, köszönöm a normális válaszokat előre is. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Először is a kérdésem nem nagyon sért semmit, figyeltem erre.



Szóval volt valaki (nekem nem idegen, mondjuk rokonnak) nem írom le nem akarok provokálni vagy akármit sérteni.

Mindketten tinik voltunk és ő lány volt tehát korábban ért úgy fejben talán. Én voltam a kis ártatlan szűz srác, (ő is szűz, még mindig) és folyamatosan hogy szépen fogalmazzak "pimaszkodott" velem.

Direkt olyan "játékokat" talált ki hogy félreérthető legyen, egyszer rá is rakta a kezem a nemiszervére. Egyszer a lábával "fogdosta" gatyán keresztül az akármimet... Egyszer még oda is dörgölte az "izéjét" hozzám.

Ez volt a legegyértelműbb szerintem...(De volt még pár dolog) De ahogy írtam én ilyen kis bamba srác voltam de ott gondolkodtam el ezeken.(mikor oda dörgölte)

Azon az estén fogalmazódott meg bennem minden. Átkattant valami. Nagyon nagyon bántam már 1-2 órára rá hogy nem tettem semmit.(akkor már nem tudtam mit tenni mert nem volt ott)

Éreztem hogy lépni kellett volna. Na de ezek után nem nagyon történt semmi... Persze én próbálok "játszani", sőt párszor meg is lestem és mostanra rendszeresen segít magán hogy szépen mondjam, és így úgymond nincs beindulva.

Szoktam hallani és látni is, hallani többször. (Menj oda meg ilyesmik azért nem jó ötletek mert annak következményei lennének, és nem csak 2 en vagyunk "az egészen világon" remélem értitek mire gondolok/célzok)

Na de ezektől a dolgoktól teljesen odavagyok érte már, mit tegyek hogy újra be legyen indulva rám? Rosszul érzem magam hogy végig próbálkozott és nem tettem semmit. És persze rettenetesen kívánom is.


2023. jún. 14. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan viszonyban vagytok, beszéld meg ezt vele, hogy mit hagyott benned. Ne számíts arra, hogy most ugyanaz lesz, és az is lehet, hogy kínos lesz neki, nem emlékszik rá, de legalábbis azt mondja majd.


Vagy felejtsd el, dolgozd fel, keress partnert stb.

2023. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nemcsak testileg vagy beindulva rá és elég távoli a rokonsági fok, akkor udvarolj neki, te is lehetsz kicsit pimasz. Ha ezek nem állnak fenn, akkor pedig segíthetsz te is magadon.
2023. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Beszélnék vele, meg lépnék most már de mivel ugye az ő viselkedése is megváltozott így nem vagyok biztos magamban. A beszélgetés azért problémás mert nem szeretném hogy elmondja valakinek...

Valami más opció nincsen? Nem nagyon régi a történet... Még ahogy mondtam szűz és tini mint én, szóval nem 30 évesek vagyunk...

2023. jún. 14. 11:16
 4/12 A kérdező kommentje:
2# De csak testileg vonzódom, nem akarok vele párkapcsolatot.
2023. jún. 14. 11:16
 5/12 anonim ***** válasza:

#3: csak egy beszélgetést említettem, tudod, amit a felnőtt, érett emberek szoktak csinálni, ha valakivel kapcsolatban lezáratlan ügyük van.

A leírtak alapján még borzasztóan éretlen a személyiséged.


Meg mit mondana el és kinek? Amit együtt csináltatok? Nem értelek.

Talán szakember kellene inkább neked.


"Még ahogy mondtam szűz és tini mint én, szóval nem 30 évesek vagyunk..."

. Most akkor döntsd már el, hogy még mindig tinik vagytok ,vagy csak voltatok, hogy most megváltozott, vagy nem... teljes katyvasz, amit ideírsz.

2023. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi exra, ezt meg kell beszélni és kész!


Ha közösen döntötök erről, akkor a Kvaisten vaagának sincs ehhez semmi köze, csak zért nem kell nagydobra verni, és számolni kell azzal, hogy egy életen át tart a titkotok, mivel rokonok vagytok!


Nekem exem (csajom) volt így, hogy a saját féltestvérével szexelt éveken keresztül titokban, meg aztán egyszer fel is vállalták a családjuk előtt, de a srác később lelépett külföldre (gondolom okkal), azóta se jött vissza.


Mondjuk exem csak nekem mondta el, az én családom előtt már nem terítgette ezt ki.


Egyébként vannak ilyenek, és például jelenleg az első unokatestvérek még magyarországon is legálisan házasodhatnak, gondolom ennek leplezése / higítása céljából kezdték divatbahozni azt is, hogy manapság már a férfi is felveheti az asszony vezetéknevét meg fordítva is.


Amikor ilyennel találkozok én is leblokkolok elsőre, mivel nem tudom egyből, hogy mit gondoljak, főleg ha még nagyon hasonlítanak is egymásra a pár tagjai.

2023. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgymeg tudom marha beteges, de nálunk családba van egyik tagnak három gyereke aztán egy kétszobás panelba laknak, mert ennyire futotta.

A legidősebb lány most 13 éves, a legkisebb gyerek 7 éves aztán egymásnak mossák meg a mai napig a hugival meg az öcsivel, mert ezt szokták meg..


Mellesleg ukránoknál oroszoknál ez még hétköznapibb, csak a szitya proli ennyire prűd...

2023. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

5#Mondom "nem idegen" az nem azt jelenti hogy ötöd unokatesóm... Olvasd kicsit más szemmel a kérdést.

Ha felhoznám neki hogy ezeket hagyta bennem, esetleg felajánlanám hogy szexeljünk, lehet valami nagy családi veszekedések lennének. Vagy esetleg ő állna ehhez nagyon furán.

2023. jún. 14. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha felhoznám neki hogy ezeket hagyta bennem, esetleg felajánlanám hogy szexeljünk, lehet valami nagy családi veszekedések lennének"



Hidd el tévedsz, szerintem ha elkezded fűzögetni, pár napig puhítgatod, megfopntolja, és simán bele fog menni!


Mondom nem ezzel lesz a gond, ez nagy eséllyel össze fog jönni!


A folytatással szoktak bajok lenni, meg azzal, ha majd új párotok lesz.

Főleg a bemutatkozásnál gázos a szemébe nézni a másik csávónak / nőnek... És ugye családtag, nem tudsz vele mit kezdeni mert "külsősként" olyan előnyöd sosem lesz mint neki!

2023. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Mondom "nem idegen" az nem azt jelenti hogy ötöd unokatesóm... Olvasd kicsit más szemmel a kérdést."

. Ezt most mi a jó a istenre írod válaszként?

2023. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!