Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami gyűlés, foglalkozás...

Van valami gyűlés, foglalkozás, csoport ahol mentális betegek (depresszió, borderline) beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Szegeden
2023. jún. 14. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Es az meg mire jo?


En voltam azon, penznyeles az egesz, "jaj en megdoglenek es latom ugyanaz a korkepunk hat sajnallak".


"Nem vagy egyedul itt vagyunk mi is" - fu bmeg ki is kigyogyultam, nem vagyok egyedul... mert itt alszanak velem is meg egyutt vagdossuk magunkat?


Hulyeseg..

2023. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztosan vannak. A Nap kör, a Thalassa és a Tündérhegy foglalkozik célzottan, irányított ( akár csoportos ) terápiával borderes és/vagy bipoláris emberekkel. Viszont ezek Budapesten vannak, Szegeden sajnos nem ismerek ilyen helyet.


Előző válaszoló egyébként kicsit nyersen és bunkón fogalmazott, de - sajnos - van igazság abban, amit ír. Az interneten is rengeteg csoportot találhatsz, de készülj fel rá, hogy ott - többnyire - nincsenek pszichológusok és pszichiáterek, ahol pedig sok mentális beteg ember összegyűlik egy helyen, kontroll nélkül, ott sajnos fennáll annak a veszélye, hogy az általuk megosztott gondolatok számodra negatív irányba fogják terelni a te gondolataidat is, főleg, ha magad is érintett vagy valamilyen betegségben.


23/N, borderes.

2023. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ha tényleg csak Szeged jöhet szóba, érdemes lehet megérdeklődni szakembertől, ( pl. Pszichológusod) milyen lehetőségek vannak helyileg, ők biztos kompetensebbek ebben.
2023. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!