Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen okból hagytál ott egy...

Milyen okból hagytál ott egy pszichológust, és cserélted másikra?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én többet tudtam meg az ő családjáról, mint ő az enyémről. 20 ezerért.
2023. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Beszélgetni mással is tudok a problémáimról.

Csak bizalom kérdése.

2023. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt: neves magazinoknak irkál, USA-ból tartott online terápiát, állandóan csak beesett vagy egyenesen késett az időpontról, aztán meg légzőgyakorlatokat tartott nekem a 16 ezres gázsiért.

A másodikat: neves egyetemen neves oktató volt, állandóan hülye értelmezéseket adott mindennek, egy idő után ráhagytam, akkor meg baj volt, hogy félreértett. Ő szakította meg a terápiát azért, mert párhuzamosan párterápiát kezdtünk és szerinte ez összeférhetetlen. Miközben pont az az ideális és hatékony, ha a párterápia mellett mindenki egyénit is végez… Vele korábban is volt ilyen konfliktusom, hogy elmentem családállításra NÉLKÜLE! Kissé neurotikus volt a csaj, később beláttam.

A harmadikat azért, mert nem akartam reggel 8 előtt felhívni vasárnap, hogy magas láz miatt lemondjam a hétfő 8 órás terápiát, ezért 8:20-kor hívtam és nem engedte lemondani, mert 24 órával előtte kell. Plusz ő csak a mosolyogva bólogat kategória volt, az ilyen sajnos nem elégíti ki az intellektuális igényemet.

A negyediket nem hagytam ott, több éve hozzá járok, megelégedéssel.

2023. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Az egyik kinevetett, hogy volt egy tantárgyi felmentésem, akkor még gimis voltam. Kb. Kigúnyolt hogy hogy akarok én ebben a szakmákban dolgozni (ma már diplomás vagyok). Férfi volt a faszi. Volt egy másik is, de nem, nem tudok felhőtlenül férfiakban megbízni azok után. Plusz 6 hetente tudtam járni (sztk) nem sok haszna volt.

Elmentem egy nőhöz, vele jó volt . Abbahagytam majd újrakezdtem vele a terápiát. Másodjára ő hagyott szrban, szakmailag és emberileg is. Azt hiszem beteg lett, csak épp nekem nem szólt róla. Emaileim nem érdekelték, miközben a munkahelye nem is tudott róla. Nem győztek bocsánatot kérni tőlem, miközben én a pénzem meg időm áldoztam rá..


(Btw nincs ennyire komoly “bajom” szimplán még gimiben megpróbáltam az sztk-s pszichológusokat) a nő pedig magánban volt

2023. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanolyan emberek mint bárki más, nyilván nem fogják felvállalni a véleményüket, csak mondják az általános bullshit-et, közben ülnek ott halált megvető nyugalommal. Vannak olyan jó színészek, mint akik a színházban játszanak. Érdekük hogy semmi ne látsszon rajtuk, csak a megértés. (jó pénzért)
2023. jún. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 butusbrutus ***** válasza:
100%
Én mindet ott hagytam. Elegem lett belőlük. Az egyikhez lett volna egy utolsó kérdésem, mire rám mordult, hogy volt elég időm kérdezgetni. A másik már 20 perce az időjárásról beszélgetett és alig tudtam a beszélgetést afelé fordítani, hogy miért is vagyok ott. A harmadik meg megcsináltatott valamit a gépén és a végén megkérdezte, hogy amúgy mi újság? 20 ezerért ez elég vicces volt.
2023. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Én is fizettem, pacsmagokat mutatott nekem (valami személyiségteszt volt) de az eredményt nem kaptam meg, úgy kellett kikönyörögni tőle. Hát ezt nem hittem el, hogy fizetek és még én megyek le neki kutyába, hogy nagy nehezen megtudjak magamról valamit! Ott is hagytam, soha többet!
2023. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!