Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek sikerült változtatni...

Valakinek sikerült változtatni? Introvertált, nem meghatározott szorongásom van társaságban. Félek az idegenektől, nem nyitok az emberek felé. Nem szeretem magamat,változtatni szeretnék. F

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem több problémám is van. Én is félek az emberektől és gyakorlatilag mindentől. Nem szeretem magam és az életem is eldobnám 10 forintért. Senki nem értheti, hogy miért érzek így és sokan nem is akarják. Nekem egyenlőre nem sikerűlt megváltozni. Pszichoterápiás kezelést kapok. Gyógyszereznek. Mellette én is gyógyszerezem magam más extrákkal ha úgy érzem, hogy kell. Néha iszok. Nemrég eszméletlenre ittam magam és mellé gyógyszert is bevettem. Többször kék zöldre vertem magam mert gyűlölöm azt amit tettek velem.


Te ne juss idáig. Próbálj segítséget kérni és ha van lehetőséged, dolgozz azon, hogy megváltozz a jó irányba.

2023. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# köszönöm, sok sikert neked is. Én frontint kaptam rá, de nem hat. Pszichológushoz még nem jutottam el. Engem az bosszant, hogy jobb állást is betölthetnék felsőfokú végzettséggel, de így nem alkalmaznak a legtöbb helyen.
2023. jún. 17. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es. Megértem a helyzeted. Én annak is örülök, hogy valahol alkalmaznak. :) A frontin nekem se sokat hat. Mellette van másik gyógyszerem is ami hangulatstabilizáló, de néha kicsit felpörgetem magam antidepivel. Bipoláris is vagyok és a paroxan antidepi olyan mint a parti drog. Néha kell, hogy életképes maradjak.
2023. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!