Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet pozitív gondolkodás...

Hogy lehet pozitív gondolkodást alkalmazni egy velejéig romlott sz*r világban?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Narkózol te is, mint a sok pozitív gondolkodású.
2023. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
79%
Ez a kérdés engem is foglalkoztatna akkor N csak én látom ezt a világot elbaszottnak
2023. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
38%
Nem csak én látom ezt a világot elbaszottnak -kijavitva
2023. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2


Ja, egyre rosszabb és amióta átvette a technológia az uralmat felettünk azóta egyre csak rosszabb. Tehát az alap gyér morális szintet amivel az emberek rendelkeztek még tovább bomlasztotta, egyre jobban eltávolította az embereket egymástól és gyakorlatilag funkcionális szociopatákat nevelt ki.

2023. jún. 17. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ùgy hogy homokba dugod a fejed fèlig. Elszomorìtò de valòban ìgy működik. Leköltözöl vidèkre, meghallgatod a hìreket de mèlyebben azzal sem foglalkozol.Ez a szörnyű hìr!
2023. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nem vette át a technológia az uralmat, de szépen haladunk ebbe az irányba. Az ember munkája addig volt jó, amíg el nem jutott a technológiai fejlődés az embereket nélkülöző szintre és ilyenkor az a félő hogy el kell tűnnie az emberek nagy részének erről a bolygóról. Legalábbis van egy ilyen alternatíva. A háborúk korát éljük újra, de nem kell ehhez hangos háború, szép csendben is lehet ritkítani az embertömegeket, hogy hogyan, azt mindenkinek a fantáziájára bízom. Ezt is a technológiával érik el.
2023. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én elvagyok a magam világába, nem foglalkozom semmivel senkivel, utazok fesztiválozok zene be világ ki aztán jól van ennyi :)
2023. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Kell zene,vodka/whisky, heroin/kokain. Biztos jobb lesz. A zene az mindig kell. A legjobb Jack Daniel's-t iszogatva muzsikalni, mikozben a sok parasztrol szebb gondolataid lesznek a drog miatt. (Nem sertes)
2023. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy nem feltételezed, hogy könnyű kellene, hogy legyen. Ahogy pl egy görög drámában is mindenki szopik, de ettől még az méri őket, hogy hogyan reagálnak a szopodára. Szóval vedd komolyan az élethelyzeteidet és ott cselekedj bátran, ha az kell a szép eredményhez. Kockázatokat vállalva kilépve a megszokottból.
2023. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A pozitív gondolkodás alapja hogy a világ azt tükrözi vissza amilyennek te látod. Tehát ha szarnak gondolod szar is lesz. Vedd észre magad körül a jó dolgokat. Máshogy nem megy
2023. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!