Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem vagyok elég...

Úgy érzem nem vagyok elég erős hogy egyedül legyek. Hogy erősödjek meg?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jó lesz neked, ha hozzászoktatod magad az egyedülléthez. Ha esetleg túl jól sikerül, akkor úgy járhatsz, mint ahogy én jártam: addig edzettem magam az egyedüllétre, az örömtelen életre és az elviselhetetlen munkateher elviselésére, amíg néhány év alatt szkizoid személyiségzavarossá és diagnosztizált elmebeteggé nem váltam. Vigyázz, nehogy árts magadnak!
2023. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vigyázok szeretnék majd ismerkedni másokkal csak nekem az csak személyesen megy és most is barátkozom. Csak túl sok minden zúdul rám így egymagamra úgy érzem.
2023. jún. 18. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor most tisztázzuk: lelkileg nem érzed magad elég stabilnak ahhoz, hogy megállj egyedül a lábadon? Másképp fogalmazva kapcsolatok függője vagy, vagyis csak azért vagy egy sráccal (esetleg lánnyal), hogy ne legyél egyedül?
2023. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jún. 18. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egyre gyakoribb jelenség...

Mióta érzed így? Jelenleg mennyi idős vagy?

Mennyire rendezett az életed?

2023. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 éve kb most 16 vagyok és nagyon rendezetlen de próbálom összeszedni magam csak ez nem a legegyszerübb dolog suli mellett.
2023. jún. 18. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem csoda...
2023. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Relaxációs technikák (pl. autogén tréning, mindfulness) használatát javaslom, azok rendszeres gyakorlása belső nyugalmat, biztonságot ad.
2023. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paczalos István ***** válasza:
Koleszt ajánlom első lépésnek. Leszakadsz a mamahotelről, megtanulsz valamilyen szinten magadról gondoskodni. Hiába vagy több ugyanolyan idős fiatallal együtt a koleszban, mégiscsak magadra vagy utalva valamilyen szinten..
2023. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!