Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom elfogadni hogy nem...

Hogy tudom elfogadni hogy nem tartozom oda ahová szeretnék?

Figyelt kérdés
Ha a 100%-ot beleadok valamibe akkor talán a felét elérem annak amit az átlag. Próbáltam pozitívan gondolkodni, keményebben dolgozni stb. De arra kellett rájönnöm hogy nálam ez a max. Ezt hogy tudom elfogadni?
2023. jún. 20. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ahhoz hogy valami sikerüljön, édeskevés a 100%. Legalább 120%-ot bele kell tenni a projektekbe. És így is 2 lépés előre, 1 hátra, sajnos.
2023. jún. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
te most bealudtal? meg csak hajnali 4 van
2023. jún. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10


Jo akkor en meg 5x probaltam megolni magam, hulye szerencse hogy oldalra hanytam ketszer, harmadiknal majdnem meghaltam de eszrevettem hogy rosszul raktam fel az eszkozt a nyakamra es tul fogom elni.


Eleg sok vagdosas van a karomon, valamikor 40 - 45 orat nem alszok, gyogyszer rezisztenst major depresszios vagyok.


Funkcionalni nem tudok. Utalok mindent. Utalok aludni, ebren lenni, enni, inni, pisalni, szarni, furodni, mindent, 1.5 hete mar zenet sem szeretek hallgatni.


Xanax is mar alig hat, de hat ez az en utam.


A tied meg mas. Most takarito vagy, kesobb takarito fonok egy irodaban jo fizuval.


Miert nem vettek fel gyarba?

2023. jún. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyilván te is az easy-be akarsz tartozni, csak van egy rossz hírem: nem biztos hogy így lesz.
2023. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nyilván vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők is.


14


Ez nem tudom mit jelent. Arra gondolsz hogy könnyen meg akarom úszni az életet? Mindig küzdöttem mindenért hogy legalább annyit érjék el amennyit a többiek, de egy idő után rájön az ember hogy nem olyan képességű mint a többi hiába próbálkozik

2023. jún. 21. 09:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez egy illuzio, hogy akarni kell, hogy ki kell tuznod a celt. Ez remek modja a frusztracionak. Nem arrol van szo, hogy nihilista legyel, de ha abban elnel, amid van, nagyobb esellyel elned az eleted, lennenek jo dolgok es adott esetben ki is torhetnel.
2023. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

15


Nem azert irtam hogy hu nekem kemenyebb mint neked.


Hanem sok embernek nincs benyomva az "easy" gomb szuletese ota vagy utana.


Valamikor lehe mit tenni, valamikor csak valamennyit, valamikor semmit.


Gondolod semmit nem tudsz tenni? A valamennyi mennyire lenne eleg?

2023. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!