Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez figyelemzavar, autizmus...

Ez figyelemzavar, autizmus vagy mi?

Figyelt kérdés
Vagy nagyon sok energiám van, de nem tudok mit kezdeni magammal, vagy pedig alacsony és nincs kedvem erőm semmihez. Mostanában sokszor átéltem derealizációt is, illetve néha úgy érzem csak nézek ki a fejemből. A figyelmem is eléggé szakadozott, a szobám rendetlen, pedig tudom, hogy rendet kéne csinálnom. Néha erőt kapok és elég sok mindent megcsinálok egyszerre, aztán megint visszajön ez a dolog. Eléggé nehezen ment a tanulás is mert minden unalmas volt, amikor megmondták mit tanuljak, azonban ami érdekel ténylegesen az eléggé leköt és sok időt el tudok tölteni melette.
2023. jún. 22. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Elsőre bipoláris zavarnak tűnik, de senki nem fog megbízható diagnózist felállítani ennyiből.
2023. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ez inkább ADHD lehet, a bipoláris zavarhoz közé nincs, csak most éppen az az aktuális menő betegség a tiktokon. De egy orvos tudja neked megmondani, hogy mi bajod van, itt biztosat senki nem tud mondani.
2023. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Épp ugyanilyen vagyok én is, szerintem is ADHD.
2023. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Erre vannak a vizsgálatok és szakemberek, hogy megmondják... Nem lenne egyszerűbb őket megkérdezni?
2023. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Mar megint egy ADHD tartalmu kerdes. Mar lassan minden nap jonnek a ritalinert.
2023. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!