Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta pusztitom magam...

Évek óta pusztitom magam alkohollal.Se kutyám se macskám magamon kívül nincs akiért felelősséget vállaljak.Szüleimmel élek őkcsesztetnek érte miért iszom.Sok trauma ért életem során, máshogy nem tudom feldolgozni az életem.Van kiút?(többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam pszichológusnál de nem éreztem hogy tudna segíteni.Adott gyógyszert és ennyi volt a probléma megoldás.


Az elmúlt másfél évem nehéz volt.


Piához nyúltam még jobban.


2023. jún. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Pszichológus alapból nem tud írni gyógyszert, szóval itt már sántít valamit ..
2023. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom klinikai szakpszichológus volt az illető.
2023. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, hogy nagyon nehéz megállni, de ne igyál alkoholt.

Nem baj, ha szenvedsz, én is lejöttem a piáról. Azóta rá se bírok nézni.


Ha nem iszol alkoholt, akkor megfogod látni, milyen undorító a világ, amit már most is làtsz, de legalább józan leszel és a jó hír, hogy lesz egy tartàsod, jellemed és rengeteg belső erőd. A volt heroinistàk is ezt érzik. ;)


És egyszer csak az undorító világból egy nyugodt lelki béke fog a szívedbe költözni. Jó lesz az, ha nem hiszed járj utána. Ha 800ezredjére is elbuksz, kezded előről !!!!!

2023. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!