Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szervi, vagy lelki baj ez?

Szervi, vagy lelki baj ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3-4 hónapja szúr a mellkasom, meg a hátam, ha elterelem a figyelmem akkor nem, voltam szívUH-n azt mondták egészséges a szívem, de mindig attól félek, h szívhalált kapok, mert sokan meghalnak csak úgy, és emiatt nagyon rosszul érzem magam, szédülni is szoktam, ha rossz idő van akkor még rosszabb..nagyon félek, h rejtett szívbeteg vagyok..:( 21 vagyok, voltam EKG-n, vérkép, cukor, vizelet mintát is vettek, vérnyomásom 120-130 között megy 60-80 pulzussal, csak vizet iszom, sokat BMX-ezek, nem cigizem, nem iszom koffeines italokat sem..:( ez a szorongáshoz vezetett, de nem érzem, h szorongok..de mégis félek, mennyi az esélye, h 21 éves fiúként meghaljak csak úgy?:(

2023. jún. 30. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vidáman sörözgetsz , akkor csak alkalmi hipochondriád van , túl sok sportoló hirteken halálát láttad a tv-ben.
2023. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!