Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. lelki baj 13 éves...

S. O. S. lelki baj 13 éves lány. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

már első óta magántanuló vagyok a városból SENKIT nem ismerek! nagyon idegesít amikor az emberek szomszédok vagy akárki beszél valamiről és én mukkot sem értek belőle! amúgy azért vagyok magántanuló mert szívbeteg vagyok... na de így? hát én meg fogok őrülni ha még egy évet magántanuló ként kell töltenem! beleőrülök a magányba! a szüleimmel már beszéltem anyám mondta hogy majd beszél az igazgatóval de azóta is egy nagy SEMMI!!! még biciklizni sem tudok! egyedül még az utcán kívülre sem mentem! sőt! olyan se volt soha hogy az utca végére megyek! a bátyáim folyton piszkálnak. és az a gáz hogy így út tűnik mintha elkényeztetett p. lennék de én... úgy akarok élni ahogyan minden normális gyerek én így meghalok! mit tudnék csinálni? amúgy az szokott általában lenni hogy neten barátkozok van is egy barátnőm de ritkán beszélek vele. egyébként az egész család azt mondja nekem a számítógép a legfontosabb... de most komolyan mit csináljak? anyu elfoglalt apu vagy dolgozik vagy elfoglalt bátyáim utálják ha koslatok utánuk és még föl vannak háborodva ha itt a gépnél vagy a tévénél töltöm a napot! utoljára 11 évesen játszottak velem. meg minden. egyszerűen csak lesulytanak a magánnyal! és úgy érzem hogy senkim sincs ezen a nyomorult világon! csak magamra számíthatok! amúgy meg hát ja... anyu elég érdekes.. decemberben voltunk a "proffnál" és azt mondta hogy ússzak hogy erősödjenek a mellizmok és a szív. ok... de anyu meg mit mondott nekem? MAJD LABDÁZUNK! NORMÁLIS? az neki testmozgás? és egyszerűen folyton keresztbe tesz nekem. mindig csak ez van! sosem az ami az én egészségemet javítaná hanem az amit ő akar... mit csináljak? önbizalmam egyébként nincsen egyáltalán! egyszer volt amikor felemeltem a hangom akkor sem történt semmi... egyszerűen letojják hogy én mit érzek és élik a saját életüket! már ELEGEM! mit tudnék csinálni? én amúgy már úgy érzem hogy az lenne a legjobb ha az egész család pszichológushoz menne... még 1 idegenben is jobban megbízok mint a családomban... szóval mi legyen?


13 lány


2010. jan. 10. 12:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért vagy magántanuló?
2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
szia,szívesen barátkoznék veled....hasonlók a problémáink
2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, annyira beteg vagy, hogy nem tudnál bejárni órákra? Szívbeteg vagyok én is, de egyetemet végeztem, soha nem voltam magántanuló, csak tesiből voltam felmentve.
2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hát,azt hiszem megértelek,de anyukád nem bántani akar,csak félt,sajnos engem is félt anyukám,mióta beteg lettem (autoimmun beteg vagyok)Mondjuk iskolába járhatok,de nagyon kell a fertőzéskre vigyáznom.Ha gondolod beszélgethetnék msnen! :)

15/L

2010. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sajnálom, nem lehet valami kellemes így élni. :( Én azt csinálnám, hogy neten ismerkednék velem egykorúakkal, majd mikor 'jobban' megismernénk egymást, elhívnám magunkhoz és ha a barátság komolyabb, kedvelitek egymást, eljárogatnék ide-oda. :) Persze ez így most nehéz, de nekem lett két barátnőm is így a hotdogról, akikkel nagyon jóban vagyok. :) Hol laksz amúgy?
2010. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnállak...:(

Nem lehetne, hogy mégis járj rendesen suliba?

Milyen betegséged van pontosan? Írd le a nevét, és akkor ráguglizok.

2010. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

situs inversus, situs anbiguuus, tüdővéna rendellenesség, mellkasdeformitás(utóbbi miatt kellene úsznom)


ááá nincs msn-em! mert anyuék nem szeretnék ha neten ismerkedjek mert ahhoz hú bajban lennék... na meg mit mondanék nekik? kivel beszélek? egy barátom sincs a neteseken kívül... amúgy a szüleim nem féltenek szimplán nem szeretnek és csak nyomor nekik hogy egy ilyen nyomorék csúnya gyereket sikerült összehozniuk mint én!

2010. jan. 10. 13:40
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne haragudj, de ez szemétség a szüleid részéről!!!

Nekem akármennyire is "nyomorék" gyerekem születne, ugyanúgy szeretném... És szerintem ez így van rendjén... Pláne, hogy Te még extrán értelmesnek is tűnsz... Tehát én azt mondom neked, hogy bárkinek szívből kívánok ennyire értelmes, lelkileg mély, aranyos gyereket, mint Te!


Amúgy a szüleid mit várnak tőled? Hogy ülj egész nap mozdulatlanul?? Miért ne lehetnének barátaid akár netről?!

2010. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy így gondolod! amúgy nem tudom hogy mit várnak tőlem. azért annyira nem hogy mozdulatlanul üljek de... végülis én úgy érzem hogy örülnek ha én gépezek vagy valami mert akkor nem vagyok útba. ha meg pl.: az van hogy tanulni kell egyből az van hogy miért nem tanulsz meg izé meg mizé... eddig is ötös voltam (így mondjuk könnyű -.-) de most komolyan mit gondolnak? hogy majd az fog motiválni hogy 1-4 óráig a tanár pofáját (bocs) bámulom? ez nekem nem motiválás! amúgy néha úgy érzem hogy ha el is érném hogy normális életem legyen egyszerűen úgy gondolom hogy nem tudnék beilleszkedni és folyton úgy érzem hogy ez már el van rontva túl késő! ha engem hirtelen iskolába küldenének az olyan lenne mintha egy állatkerti tigrist kiraknának a dzsungel közepére! de végülis vágyom rá hogy iskolába menjek de nincs önbizalmam! nincsen erőm megváltozni! egyszerűen semmi lelkierőm nincs!
2010. jan. 10. 14:03
 10/28 A kérdező kommentje:

amúgy szerintem 2 okból nem akarják hogy neten barátkozzak:


1.: "megízlelném" az igazi életet


2.: tudják hogy rájönnék ez nem normális! (ugyanis egy szót sem szóltak arról hogy mi a bajom sem semmi! mindig hallgattak előlem! felvilágosítani is az internetes szaklapok világosítottak fel... szóval mind1)

2010. jan. 10. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!