Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások, nektek hányás...

Anorexiások, nektek hányás bmi-vel adtak szondát?

Figyelt kérdés

13,4-essel még ugye nem kötelezhetnek? Ha jól tudom akkor 13 alatt számít életveszélynek..


17/L



2023. júl. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Én azt nem értem, hogy hogy lesz valaki anorexiás? Vastagnak, "kövérnek" látod magad, ezért fogyni akarsz, akkor miért nem kezdesz el sportolni és egészségesen táplálkozni, hogy olyan szálkás vékony csinos legyél mint a fitneszes lányok? Szebb leszel ha csontsoványra éhezteted magad?
2023. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
1: Úristen. Mit nem értesz egész pontosan? Internetezel, ott a kulcs a kezedben, hogy utána nézzél és ennyi eszed van mégis. Mint hat pár rendorcsizma kb....
2023. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
#1 a testképzavar azt jelenti, hogy az illető úgy látja magát kövérnek, hogy közben csinos, szálkás topmodell alkata van. Aztán csontsoványra fogy, és továbbra is kövérnek látja magát. Ez egy ilyen betegség.
2023. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, ne haragudj, de ez igazi kerdes? Nem bantasbol, csak nagyon aggaszto 😞 A valaszt sajnos nem tudom, de en 166 cm magas vagyok es 13,4-es BMI-vel 38 kg lennek. Amugy meg lefele kerekíthenek is gondolom. Segít valaki, hogy jobban legyel?
2023. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem csak BMI-n múlik, hanem az egészségi állapoton, együttműködésen, étkezésen. Aki nincs annyira rosszul, hajlandó enni, annak talán nem adnak alacsony BMI mellett sem. Kórházi kezelés már 15-ös BMI alatt indokolt, feltételezem, ha már kórház, akkor bármilyen kezelés szóba kerülhet, ami szükséges.
2023. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!