Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon depressziós vagyok,...

Nagyon depressziós vagyok, nem tudok aludni, mit tegyek? 18f

Figyelt kérdés

Jelenleg aludni se tudok, előbb gyógyszerrel ütöttem ki magam egy kis ideig hatott.

Az utóbbi 2 hónapom azzal telt, hogy érettségi, egy (volt) barátommal foglalkoztam sokat, aztán ez a barát úgy hálálta meg hogy ott hagyott egy viszlát nélkül. Eleve depressziós voltam már ekkor is, így vagdostam magamat. Aztán a vagdosás jó levezetés volt, tegnap kezdtem el csak rövid ujjút felvenni.

Az egész életem arról szólt, hogy nem szeret senki, mindenki ott hagy (apám pl), és valamibe elmenekültem, az emberek nem szeretnek és nem is akarnak megérteni.

Pszichológusom egy segghülye, álmokat kerget, olyan mintha nem is pszichológus lenne, nem is bízok már benne.

Anyám is borzalmas, de tényleg, nem azért mert kiürült a tejesdoboz, hanem mentálisan beteg.

Annyira egyedül vagyok hogy még a ballagásomra se jött el senki, és szülinapjaim is ilyenek nagyjából.

Ha most nem nyugodok, simán eltudom képzelni megint vagdosom magam de most hosszában és nem elrettentésnek írom, meg ilyesmik, de annyira pörgők, és fáj az egész életem hogy nem bírom.



2023. júl. 3. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ne itt salynáltasd magad.......
2023. júl. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha van kedved beszélgethetünk. 21f
2023. júl. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Hát a ön bántalmazás hoz azt tudom mondani hogy néz róla videót pl a tanulommagam csatornán hogy ha már csinálod akkor legalább tud mit csinálsz


Az hogy nem élvezed az életet és rosz dolgok történtek az nem jelenti azt hogy rósz is az egész

hozá állás kérdése

ha oda figyelsz a jelenre sok jó dolgot találhatsz.


Én is beszélgetek veled ha akarod 17f

2023. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3%

Én is benne vagyok/voltam ebben.Nekem az segített a vagdosas abba hagyásában hogy elgondolkoztam hogy ez az egész megéri-e nekem?Sokáig még csináltam de végül abba bírtam hagyni.Számomra már nem is tudott megnyugvást adni nem is nyugodt meg a lelkem arra a pár pillanatra hanem inkáb rosszabb lett a bűntudattól illetve attól hogy rejtegetnem kell magam.


Ha szeretnél valakivel beszélni nyugodtan írhatsz.

2023. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csao. Tudnank beszelni?
2023. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!